Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po jakich studiach można liczyć na dobrą pracę i godziwe zarobki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 r. o 17:05 Powrót do artykułu
znać język na C1 i cię wszystkeigo nauczą nie musisz być inżynierem żeby pracować przy CADzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciętny obywatel musi mieć bardzo dobre znajomości i tzw plecy ażeby znależć już nie tylko wymarzoną ale jakąś pracę.Konkursy ogłaszane na nabór na stanowiska,to fikcja.Bardzo często ludzie po zawodówkach lepiej radzą sobie w życiu niż tzw wykształciuchy,nie mający żadnego przygotowania do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po hydraulicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja kumpela po KUL pracuje teraz w agencji towarzyskiej i mówią o niej że taka dobrze wychowana, ma wzięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko seminarium duchowne gwarantuje pracè i godziwe zarobki;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady... Ja znalazłam bardzo dobrą pracę bez znajomości, po prostu wygrałam z innymi kandydatami "bez znajomości i pleców" - da się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po teologii można zostać bogobojnym prawym i sprawiedliwym radnym miejskim. Człowiek się wprawdzie na niczym nie zna ale to nic nie szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze ci nadęci profesorowie w zderzeniu z rynkiem pracy przeżyli by bolesny strzał w pysk! wielu z nich żyje na swoich wydziałach odziedziczonych po rodzicach jak w inkubatorze. poza tym w takim dziadostwie jak lublin bez koneksji, układów nie dostaniesz sensownego stanowiska. zaś zarobki urągają ludzkiej godności i zwykłej uczciwości! ale o tym profesorstwo milczy bo w *** ma zwykłych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracują u kogoś, czy mają własne byznesy? pracować dla kogoś to kuźnia frajerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Geoinformatyka ja się pytam? #tylkoUMCS #tylkoChabu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po jakich studiach można liczyć na dobrą pracę i godziwe zarobki?" Po każdych. W Lubinie poszukują tylko kasjerek do marketów, handlowców, magazynierów i dostawców pizzy. Można być po studiach. Plus ochrona. Chociaż nie, do ochrony to wolą zatrudnić jakiegoś emeryta albo rencistę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po teologii można zostać bogobojnym prawym i sprawiedliwym radnym miejskim. Człowiek się wprawdzie na niczym nie zna ale to nic nie szkodzi.
Do tego trzeba być jeszcze bezczelnym i zakłamanym. Oczywiście także pazernym na kasę. No i odpowiednio okrasić to katolickim (pozornie, rzecz jasna) sosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie studia sie licza tylko znajomosci uklady i koneksje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznajesz tego chama :czerwona alfa nr.rej : lu4168v ******poboczem.pl/video,vid,2256566
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba to mieć plecy i rolnicze korzenie, bo taka partia tu rządzi. A studia to w pracy na etacie można se zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może po nazwisku pomogło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika tak, ale na pewno nie Lubelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpis napisał:
Bez przesady... Ja znalazłam bardzo dobrą pracę bez znajomości, po prostu wygrałam z innymi kandydatami "bez znajomości i pleców" - da się
w sumie pupa nie szklanka, nie zbije się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po informatyce mam 4 tyś miesiecznie :D 25 lat. Samochód kupiony, niedługo mieszkanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapiszcie się do zsl - robota gwarantowana. Tylko lizać trzeba się nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...