Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DARMOZJADY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też czekam od lutego na pięniądze za 11 dni zwolnienia lekarskiego.........pracowników ZUSu i Pana Dyrektora wysłałabym na bezrobocie!!!!! I to bez prawa do zasiłku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak dobra odpowiedź ZUSu - przyznał się do zawalenia sprawy. Zazwyczaj na wszystkie moje pytania panie w Zusie odpowiadają ze stoickim spokojem i wzruszeniem ramion , że nie wiedzą dlaczego jest jak jest - tak im system wyliczył. O merytorycznej rozmowie nie ma mowy. Wszystko jest tłumaczone systemem elektronicznym – on tak wylicza i już. Można walić głową w mur i nie uzyska sie wyjasnienia. Tylko po co tam ta cała rzesza ludzi siedzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały macierzyński miałam płacony w dziwnych ratach. A teraz jak byłam w grudniu na zwolnieniu na dziecko, to pieniądze za ten okres dostałam dopiero w IV - PO 4 MIESIĄCACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oscylator" dziala na calego? Z inny oscylator listami gonczymi tworcy byli scigani a tu? Czy wiesz czytelniku, ze OFE juz wkrotce maja byc nieobowiazkowe ze wskazaniem na powrot do ZUS? "Oscylator" kreci sie i mimo tego nadal same dlugi produkuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od marca czekam na wypłatę zasiłku chorobowego. W kwietniu złożyłam wniosek o zasiłek macierzyński i też do dnia dzisiejszego nie mam go wypłaconego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż mam 4 czerwca a kasy ani śladu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o kontakt osoby z podobnym problemem uprzejmie proszę o kontakt na maila kpr@10g.pl dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może powtórka z rozrywki ??bo teraz jest to samo od 7 maja czekam i co ?? xza co mam chodzić do lekarza w ciąży ??rodzina 3 osobowa a mąż zarazie 1200zł :// a dodzwonić się do szanownego zusu nie można !!! a jak im trzeba coś dostarczyć to mówi być na czas !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...