Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po parku Ludowym będzie można jeździć konno. Co jeszcze się zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2016 o 07:32 Powrót do artykułu
Konno po parku? Oczywiście, bo każdy mieszkaniec ma swojego wierzchowca...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja będę z radością ujeżdżała wierzchowca którego mój facet ma w rozporku,na innego konia mnie nie stać
0
Ciekaw jestem jak będzie ze sprzątaniem po konikach, Bo na sciezce rowerowej nad zalew w okolicacj stadniny jest w sezonie regularnie nawalone
0
a z tych natrysków i poideł konie też będą korzystać??????? a jak się umyją i napoją to hop do kajaka i do domu
0
Wow ! A gdzie moge kupić kuńa, jest w Lublynie jakiś sklep z kuńmi ?
0
Żuk przekazał pół parku prywatnej firmie pod parking a teraz władze próbują udawać, że chcą zrobić jakąś rewitalizacje.
0
Czy piękne dżokejki będą zbierać kupska swoich wierzchowców? Po każdej końskiej przejażdżce ścieżka rowerowa jest dosłownie usłana końskimi odchodami. W parku będzie to samo?
0
Największą głupotą jaką wymyślono to pozwolić na jazdy konne po parku? Skąd one mają tam się znaleźć? Z LSM? Z centrum? Tam koni nie trzymają! A może z klubu jeździeckiego, więc po ścieżce rowerowej nad Bystrzycą między rowerami i spacerowiczami. Czas jeszcze na opamiętanie
0
Jeszcze kudźwa wprowadźcie wolny wybieg lwów, wyrzutnię rakiet, tor dla kuadów, otwartą stację przepompowni gazu i lądowisko dla UFO. Gorzej poje...bani ci radni to już być nie mogą. Niech wpuszczą kunie na swoje korytarzyki do urzędu. I TO MA BYĆ PARK??????
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Największą głupotą jaką wymyślono to pozwolić na jazdy konne po parku? Skąd one mają tam się znaleźć? Z LSM? Z centrum? Tam koni nie trzymają! A może z klubu jeździeckiego, więc po ścieżce rowerowej nad Bystrzycą między rowerami i spacerowiczami. Czas jeszcze na opamiętanie
Będzie darmowy bilet ZTM dla koni...   :)
0
To jeszcze wozy drabiniaste i fury z sianem trzeba do Parku Ludowego zaprosić.
0
A opalać się na golasa będzie można?
0
Skandal ,żenada kto wymyślił konie w parku?
0
a dajcie spokoj! kto tam bedzie gonil z koniem zeby jeździc!! lepiej za miasto pojechac!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: