Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wysoki sądzie, łaskawy sądzie. ile dostanę lat za zamordowanie kogoś z pańskiej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję,że Ziobro zrobi oś z tak skandalicznym wyrokiem !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej grzechow nie pamietam, prosze o lagodna kare i rozgrzeszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję,że Ziobro zrobi oś z tak skandalicznym wyrokiem !!!!!
Już z Jarkiem zrobili Blidzie kuku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysoki sądzie, łaskawy sądzie. ile dostanę lat za zamordowanie kogoś z pańskiej rodziny
Dla Ciebie wysoki wyrok za brak znajomości prawa ! Zabierając głos na forum w powyższej sprawie powinno się mieć pojęcie o Kodeksie Karnym i KK Wykonawczym!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student prawa, mam nadzieję że skończysz przy zmywaku , wielki znawco prawa...Prawa dla złodziei i bandytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usmażyć na wolnym ogniu i zakopać ścierwo, by nawet lisy nie nzasmakowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Ciebie wysoki wyrok za brak znajomości prawa ! 
pozostaje mieć nadzieję, że jak kiedy twój zięć podpali twoją córkę i wnuki to dasz mu rozgrzeszenie bo był pijany w wku***ony na twoją córkę. Obyś mógł sam sprawdzić jak działa litość nad mordercą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wypędzam szatana w imię Chrystusa Autor: ks. Andrzej GrefkowiczCzłowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Rozmawiamy z ks. Andrzejem Grefkowiczem – egzorcystą w diecezji warszawsko-praskiej. fragment Wiele osób ma koszmary. Ja też. Ale pewnie nie budzi się pan regularnie w nocy z wrażeniem, że ktoś siedzi na panu i dusi za gardło. Osoby, które do mnie trafiają, opowiadają, że budziły się z koszmarnego snu i w ciemnym pokoju czuły czyjąś obecność, czuły czyjś wzrok na sobie. Mogą pojawić się też poważniejsze znaki działania złego ducha: podmuchy zimna, przesuwanie mebli, otwieranie i zamykanie drzwi. Światło samo zapala się i gaśnie, wskazówki zegara zaczynają obracać się w odwrotną stronę, w domu pojawiają się różne przedmioty, których nigdy wcześniej tam nie było.         http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uwolnienie-mainmenu-83/300-wypam-szatana-w-imihrystusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 dni leczenia nieubezpieczonej na oparzeniówce, ciekawe jaki to koszt i kto za to zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostaje mieć nadzieję, że jak kiedy twój zięć podpali twoją córkę i wnuki to dasz mu rozgrzeszenie bo był pijany w wku***ony na twoją córkę. Obyś mógł sam sprawdzić jak działa litość nad mordercą
Takich życzliwych powinno zamykać si ę w psychiatrykach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student prawa, mam nadzieję że skończysz przy zmywaku , wielki znawco prawa...Prawa dla złodziei i bandytów.
Słuchaj prostaku- jesteś bezmyślnym bezmózgowiem, które nie wie co pisze!  Zabierając głos trzeba mieć pojęcie o prawie obowiązującym w Polsce. Ty nie dostaniesz pracy nawet przy zmywaniu kibli u angoli !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...