Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po wiecu PiS Palikot boi się o swoją rodzinę

Utworzony przez opozycjonista w PO, 11 czerwca 2010 r. o 12:22 Powrót do artykułu
Buha ha. Palikot się boi? A gdzie twoje legiony obrońców, których częstowałeś "małpkami". Czyżby opuściły cię??? A myślałem, że ma więcej odwagi! Janusz, nie załamuj się! Ale jak masz lęki to weź się chłopie wreszcie za leczenie, a nie za politykę, bo tym tekstem jeszcze bardziej podpadasz Lublinianom. Zresztą na własne życzenie. Twój "wróg politycznym" na którym zbijałeś popularność zginął? Teraz jak tonący, starasz się znaleźć nowy obiekt, którym mógłbyś go zastąpić. Los padł na jego brata, bo odważył się kandydować. Strategia twoja wzięła w łeb, więc na siłę w trakcie wyborów prezydenckich chcesz powrócić do popularności. A Bronek niczego nie świadomy zgadza się na to. Szkoda w tym wszystkim tylko Donka, bo zaczynacie się mu wymykać spod kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza za Paligłupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puknij się w głowę, Palikot. Kto by cię ruszył? Przestań rozrabiać i wkurzać ludzi, bo to co wyczyniasz to tylko zamieszanie aby ciągle być "na fali". Jesteś żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupkowata prowokacja Palikot, w jego stylu. Lublin przeprasza za kretyna... Janusz K-M na prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę patrzeć na jego ryja. Palikot ty deb***u pier***ony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot ty deb***u, przygłupie pier***nięty - wypier***aj z mojego miasta bo mi wstyd przed znajomymi z innych miast - całe PO wypier***ać stąd na grenlandię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówna nikt nie rusza, więc po co ten hałas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że Palikot to kompletne bydle. Zmieniam zdanie. Zdobył się jednak na ludzki odruch; boi się o rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan jako jeden z nielicznych nie poszedł po pieniądze do parlamentu.To w Panu się ceni!Czwarte pokolenie pańskich dzisiejszych oponentów też to zrozumie.Nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O RODZINĘ MOZE BYĆ SPOKOJNY , NA NAWET JESTEM GOTÓW WSPÓŁCZUĆ RODZINIE BO Z TAKIM CZŁOWIEKIEM TO CHYBA BOLI MIESZKAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Ł. napisał:
Gówna nikt nie rusza, więc po co ten hałas
KRZYSZTOF Ł BY TAK NIE NAPISAŁ he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace, a co wy tak w ogóle od niego chcecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Palikot sam jest zagrożeniem dla swojej rodziny. Jeżeli nawet wśród ludzi są niezadowolenie i nawet jakieś odrobiny agresji w stosunku do niego, to on ją wywołał swoim zachowaniem. Tak bardzo chce być ciągle "na świeczniku", że zapewne jest skłonny jest tak jak wynajął ochroniarzy, tak wynająć kilku chętnych do wszczęcia burdy. P.Palikot nie jest człowiekiem godnym zaufania, zatem to co mówi nie ma większego znaczenia, ale może mieć dla innych przykre skutki. Proponuję panu Palikotowi dla oczyszczenia atmosfery usunięcie się ze "sceny politycznej" na dłuższy czas. Pan Palikot odpocznie od ludzi, a ludzie zaczną racjonalnie myśleć, zamiast irytować się jego prowokacjami. A swoją drogą to to całe PO musi ogromnie bać się tych wyborów, skoro wybrali p.Belkę na prezesa NBP w tak szybkim tempie. Chcą chociaż część władzy zatrzymać w swoich rękach. Żałosne. Przyznam, że gdybym nie obawiała się, że PO do końca ograbi Polskę, to nawet chciałabym aby p.Komorowski wygrał, bo nie mieliby już na kogo zrzucać oskarżeń za swoją nieudolność i wypięcie się na NARÓD. Im się ciągle wydaje, że Polacy to idioci i nie widzą tego co dzieje w naszym kraju przez ostatnie 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny pan Palikot - ależ to żałosny człowiek, a gdzie zapowiadana przemiana??? "Janusz to ty???" buahahaha to było żałosne niedługo okaże się że to Kaczyński kogoś nasłał,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Pan jako jeden z nielicznych nie poszedł po pieniądze do parlamentu.To w Panu się ceni!Czwarte pokolenie pańskich dzisiejszych oponentów też to zrozumie.Nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło!
To jesteś w BŁĘDZIE tylko pomyśl czyich i jakich interesów broni i czego się boi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma co chciał.Sam sobie winny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do deb***a o nicu art jakim prawem wyganiasz ludzi co mają iny pogląt a morze tak ty byś wy......lał z Lublina bo takich osłow niepotrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i słusznie sie obawia bo jak myślicie jak długo rodzina może tolerować takiego CZŁONKA rodziny i znosić jego publiczne WYSTĘPY? Czyżby choroba zaostrzała się ? dochodzi mania prześladowacz? a oto objawy zgodnie z zaleceniem Komorowskiego cytuję za Wikipedią " często brak wglądu w chorobę gonitwa myśli (71% chorych) odhamowanie seksualne (57% chorych) podniecenie psychoruchowe (87% chorych) przymus mówienia (98% chorych) trudności w koncentracji zawyżona samoocena zmniejszenie krytycyzmu (podejmowanie lekkomyślnych działań) zmniejszona potrzeba snu (lub kilkudniowy całkowity brak potrzeby snu, 81% chorych) zwiększenie energii ? Może Panie pośle czas zgłosic sie do specjalisty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac kaczynskiego i radio maryja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego redakcja skasowała mój komentarz ?W momencie wpisywania był na trzecim miejscu.Czy dlatego,że skrytykowałem dziennikarzy,za samo zajmowanie się tym osobnikiem,i reagowaniem, na każde jego "pierdnięcie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...