Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO wybierze dzisiaj kandydata na prezydenta Lublina

Utworzony przez crx, 16 sierpnia 2010 r. o 11:55 Powrót do artykułu
Serdecznie współczuję któremukolwiek z tych Panów-kandydatów na prezydenta.Współczuję również gawiedzi która karnie pójdzie do wyborów "Z WIELKĄ WIARĄ W CUDA"Najbliższe lata dla całego kraju- to na prawdę okres niezwykłych wyrzeczeń i zaciskania pasa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie współczuję któremukolwiek z tych Panów-kandydatów na prezydenta.Współczuję również gawiedzi która karnie pójdzie do wyborów "Z WIELKĄ WIARĄ W CUDA"Najbliższe lata dla całego kraju- to na prawdę okres niezwykłych wyrzeczeń i zaciskania pasa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to juz jasne,hehehe- Pan Bryłowski z takim zapałem czyt. wstydem trzymał banerki na wiecu Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego skasowaliscie mój wpis? Czyzby cenzura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka demokracja, Przewodniczący Janusz sam podejmie decyzje, całkiem jak u jego najlepszego wroga Jarosława. PS. Już dawno zdecydowali,że kandydować będzie Wasyl. Owad za bardzo może się usamodzielnić, dodatkowo zawalił 2-3 duże sprawy i od jakiegoś czasu ma ksywę "MITOMAN" wśród dawnych kompanów. Bryła jest lubiany i najlepiej oceniany jako były prezydent Lublina, ale ciągle jest kojarzony ze starą gwardią UD a potem UW. Dla utrzymania status quo interesów Krzysia Ł. i Janusza.P. potrzebny jest obecny niemota który ze wszystkim pyta się i nie wadzi w dealach. W przypadku gdy kandydatem PO będzie Wasyl to PIS wystawi Targońskiego. W przypadku wystawienia dwóch pozostałych będzie to Michałkiewicz. Więc prze najbliższe 4 lata rządzić będzie PISUAR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz apeluje do Ciebie abyś rozważył kondydaturę Pana mecenasa Pawła Bryłowskiego. Wówczas będziesz mógł zamknąć gębę wszystkim jątrzącym. Ten facet (Bryłowski)po przyjściu będzie wiedział jak pouszać się po sławetnym UM. Poza tym on już coś zrobił dla tego miasta (jest w stanie podejmować nie całkiem popularne decyzje.Rozważ to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie Wasilewski, gdyż wybór pozostałych to nic innego jak przyznanie się do kompletnej porażki czteroletniego przewodnictwa... a może silny w gębie Januszek zostałby preziem ... czas coś zrobić dla Lubelszczyzny... czekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK na prezydenta!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRYŁOWSKI, ma szanse wygrać z kandydatem PIS, Wasilewski nic dla tego miasta nie zrobił będzie atakowany przez sztab PIS-u bez litości a Zuk jako vice też nie wiele zrobił, no istotne jest aby w II turze otrzymać poparcie Lewicy no i znowy wyłącznie Bryłowski może na takie poparcie liczyć. Janusz daj szansę temu miast !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy nadają się do skansenu.Zresztą Lublin to jeden wielki skansen z jarmarkiem jako głównym wydarzeniem kulturalnym. Ciekawe ile głosów dostałby Palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja poprosze inny zestaw Kandydatur!!! Nie koniecznie z PO (Polskimi Obibokami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzcie Prezydenta koniecznie takiego na którego będzie można narzekać.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas wybrać tą babkę z SDPl która przegrała z Wasilewskim. Swoją drogą ten Wasilewski nic nie robił, a reszta kandydatów mi się w ogóle nie podoba. Może czas na kobietę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK na prezydenta!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Żuk !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnn napisał:
BRYŁOWSKI, ma szanse wygrać z kandydatem PIS, Wasilewski nic dla tego miasta nie zrobił będzie atakowany przez sztab PIS-u bez litości a Zuk jako vice też nie wiele zrobił, no istotne jest aby w II turze otrzymać poparcie Lewicy no i znowy wyłącznie Bryłowski może na takie poparcie liczyć. Janusz daj szansę temu miast !!!
Dawać Deptaka na Prezydenta zrobi deptak do Jastkowa. Na święto 11 Listopada pójdziemy pieszo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak juz widze i slysze o PO to ciarki mi przechodzą ... no ale życie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby nie znowu ta pierdoła Wasilewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi jeszcze jednego kandydata .On obrazuje "lico" PO na lubelszczyźnie.No POwiaki który z waszych najlepiej obiecuje i łże bez mrugnięcia okiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Serdecznie współczuję któremukolwiek z tych Panów-kandydatów na prezydenta.Współczuję również gawiedzi która karnie pójdzie do wyborów "Z WIELKĄ WIARĄ W CUDA"Najbliższe lata dla całego kraju- to na prawdę okres niezwykłych wyrzeczeń i zaciskania pasa!!!
Pomyliło Ci się dziadku. Skleroza w stadium zaawansowanym, bo już tak właśnie było jak twój ukochany, bohaterski prezydent Kaczyński robił Polsce wstyd na świecie, teraz robi to jego wspaniały brat, podjudzając ludzi do prowokacji, która posługuje się krzyżem.Łyknij jakieś prochy, albo ogranicz pranie resztek muzgownicy przez telewizję Trwam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...