Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale fantastycznego przewodniczącego będzie miała platforma - taki ÓCZCIWY człowiek !!!!! 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiarygodność: po moim sondażu w Lublinie wygrywa Mała Mi z Muminków ! i co na to Pan ze świdnika?
0
To chyba Pan Żuk (skądinąd bardziej popularny niż jego partia) robił sondaż w ratuszu a ankieta była z obowiązkowym podpisem.
0
PIS 25 procent, to wysoko bo lokalnie oprocz wystąpień p.Tułajewa i kłótni o swoje pieniadze p.Pruszkowskiego to nic nie słychać. 35 punktów dla PO przy słabości PISu i popularności Żuka to nie za duzo. 
0
a z innych badań wynika że PiS w samym Lublinie ma - 41 %, a PO tylko 21 % sprzed 3 tygodni, a w regionie PiS ma jeszcze więcej.
0
referendum w warszawie pokazalo  ze pis ma 25
0
"Nie wracajmy do tego, co było". A jednak trzeba będzie wrócić do tego co było panie Nowakowski i wtedy POparcie spadnie. Wybór Nowakowskiego to strzał platformy w kolano. Polacy mają dość 8 letnich rządów PO i nic tu nie POmogą wypowiedzi pana Żuka w stylu "ja tyle zrobiłem, a moi poprzednicy nic"
0
Mam już doś tej chorej PO.... wszędzie układy układziki!!!! Ludzie którzy nie mają żadnych kompetncji są na stanowiskach prezesów, dyrektorów, kierowników !! nie mają o niczym pojęcia!!!! straszą swoich pracowników..... już dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
!!! 5 września były robione badania sondażowe w Lublinie. Oto wyniki: PiS - 33% PO - 18% SLD - 11 % Solidarna  Polska Ziobry - 7 % Rucha Palikota - 6 % UPR KNP - 3 % PSL - 3 % Inna Partia - 5 % Nie wiem - 14 %
0
śmiechu warte tylko nas mieszkańców dużo kosztujące wybory PO. Bo jeśli jedyny kandydat to mocno namaszczony przez prezydenta,bo on w mieście rozdaje karty i decyduje o stołkach i stanowiskach. Jak to nazwać? chyba w przyszłorocznych wyborach trzeba wyciąć przynajmniej połowę tych najważniejszych działaczy PO - Może będzie wtedy normalniej korzystniej dla prostego mieszkańca ,a nie tylko bogatych biznesmenów
0
Nowakowski??? kto to jest to ten furiat?? który chciała skakać przez okno?? gratuluję super wyboru!!!
0
Panie Żuk - taki Nowakowski??? Nie było naprawdę nikogo o lepszej opinii????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: