Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po wypadku samochód stanął w ogniu. Ranna kobieta wyciągnęła dzieci z płonącego auta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2017 r. o 11:13 Powrót do artykułu
No. Pokazał kolegom jak się jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I się k... skończyło burackie rumakowanie. Nie umiesz jeździć, tępa fajo, to nie siadaj za kierownik, ale co najwyżej na tylny fotel busa albo za zad tatowego kunia. Tych leszczy wypadałoby na godzinkę zostawić sam na sam z ojcem dzieci. Miejmy nadzieję, że dziewczyna wydobrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyruszam w miasto, lansuję się Mówią mi gangsta, szacunek jest Robię co lubię, żyję jak chcę We wszystkich knajpach Już znają mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kierujący Alfa zamiast ratować ofiary wypadku przed spaleniem oglądał uszkodzenia swojej rajdówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to PKSom i busiarzom przybędzie jeden stały klient na kilka najbliższych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Furmanką kierować a nie Alfą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ludzi musi spłonać żebyście przestali montować LPG?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu młody kierowca płci męskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu małolat! Aż dziwne,że alfą a nie bmfu...!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu 21-latek. Kto tym kalekom drogowym daje prawko???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadący alfą 21 -letni mężczyzna jeżeli można go tak jeszcze nazwać nie znający przepisów zasad a co najważniejsze trasy (samochód na Parczeskich numerach) siada za kierownicę i puszcza się bez umiejętności prowadzenia pojazdu po czym na nieznanej trasie nie wie jak się zachowac zbiera ostry zakret i znajduje sie na drugim pasie po czym powoduje wypadek.Na miejscu wypadku nie umie zapanować nad autem nie wie gdzie jest hamulec (na szosie nie było śladów hamowania) alez oczywiście wie gdzie jest gaz i przed swoimi znajomymi chce się popisać i noga z gazu mu nie schodzi to nie dziwmy się ze tyle wypadków powodują młodzi kierowcy szpanujacy swoimi autami za 5 tyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No normalne Alfa była tansza niż e46 a mocy ma też dużo więc czemu nie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że Pani i dzieciom nic złego nie bedzie życze jak najszybszego powrotu do zdrowia a tym małolatom mam nadzieje że przy następnej okazji gdy wsiądą w samochód wypadna z drogi i zgina w męczarniach oczywiscie bez osób postronnych.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ci dwaj z gówniarzem w aucie jeśli posiadają prawo jazdy też powinni odpowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to się kończy jak gówniarze się popisuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę, żeby tył samochodu był spalony, także nie wiem skąd przeświadczenie że to przez LPG auto zaczęło płonąć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby podróżujące alfa romeo lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt wojtasz-a@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym rejonie na drodze do Krzczonowa to miejscowe cwaniaki jeżdżą jakby ich przepisy nie dotyczyły.I po pijaku też sie zdarza jak jadą dosklepu po bączki i inne alkoholowe wynalazki.Na takich drogach miedzy wioskami to trzeba podwójnie uważać,bo skończy sie tak jak w tym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ta pani z dziećmi ? Może ktoś wie? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani pochodzi z miejscowości Borzęcin woj. lubelskie jakieś 6 km od miejsca wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...