Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żuk po kolei wykancza platformersów w oplacanych przez siebie mediach. Po kolej są jakies dmuchane afery o których dziwnym trafem dowiadują sie media i walkują temat tak dlugo jak im Żuk każe. Pamiętacie: Markiewicz, Stec, Stepaniuk, Podgórski. Brawo, niedlugo nic z PO w Lublinie nie zostanie. I to mnie bardzo cieszy-po co z nimi walczyć, sami się wykończą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żuk po kolei wykancza platformersów w oplacanych przez siebie mediach. Po kolej są jakies dmuchane afery o których dziwnym trafem dowiadują sie media i walkują temat tak dlugo jak im Żuk każe. Pamiętacie: Markiewicz, Stec, Stepaniuk, Podgórski. Brawo, niedlugo nic z PO w Lublinie nie zostanie. I to mnie bardzo cieszy-po co z nimi walczyć, sami się wykończą
  czy schorowane PiSiory do wszystkiego muszą mieszać Żuka?
0
A Tobie co?   Przecież sprawa radnego Podgórskiego najbardziej przeraziła radnych PiS, bo oni zapewne również praktykowali to, co zostało w materiale opisane.   Strasznie młody albo naiwny musisz być żeby wierzyć w nagłą troskę przewodniczącego rady miasta o morale radnych, których rozpuszczał od samego początku nie tylko zresztą tej kadencji.   Za czasów kiedy jeszcze w urzędach działały komisje zakładowe "S" to wystarczyło uderzyć w jednego prawem chronionego członka zarządu i cała reszta była już okiełzana.   W każdym bez wyjątku przypadku wysuwano zarzuty, które można było postawić 99% pozostałych pracowników.   To, że ktoś ogłosił przed 25 laty, że właśnie skończył się w Polsce komunizm  nie oznacza, że zaniechano tamtych metod - czego najlepszym przykładem były podstawy do niedawnego zwolnienia dyscyplinarnego przewodniczącego "S" w byłym PKS.   Gdyby o usadzenie radnego Podgórskiego chodziło, to miałby 16 maja kontrolę z NFZ i UKS, a nie śmieszny dietetyczny zarzut  potwierdzenia nieprawdy na listach obecności, z których jedna od godziny 9:15 rano powinna być radnym w ogóle niedostępna...
0
Nowakowski wyskoczy przez okno ?
0
Bardzo dobrze, platfusy z PO same się wykańczają, :D  oczywiście nic się nie dzieje bez wiedzy Żuka. A myślę że to boisko sportowe które buduje Żuk do reszty pogrąży PO.  :D 
0
Podgórski się odnajdzie, za chwilę pewnie będzie kolegą Tułajewa i wspólnie będą opluwać prezydenta.
0
JUDE ???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: