Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po 1. 18 letni kryminalista to nie jest "chłopiec" droga redakcjo. To jest człowiek którego w obroty powinno wziąć wojsko i nauczyć go moresu i dyscypliny. 2. Bandziorek jak zwykle niewiiny, biedaczek policja sie nad nim znęca. No łzy wzruszenia mi oczy załały normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chłopiec tylko ćpun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 lat i gimnazjum to mówi samo za siebie, poza tym każdy wie że na komendzie biją młodych chłopaków zeby wydobyć informacje lub po prostu się wyżyć, a chłop który krzyczy wtedy "mamo!" i idzie do sądy... to nie jest chłop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pilicjant tylko kundel gonczy rzadowej mafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co rozje..li lodówkę i policja miała go po głowie poglaskac. Dzięki takim policjamtom mamy jeszcze trochę porządku. Ja bym dal mu premie, miesiac urlopu i medal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle troski o zwykłego ćpuna i złodzieja. Ciekawe czy ktoś poświęci tyle czasu okradanym przez niego i jego kolesi ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie ukradłem" ... "ja je tylko wziąłem" :) Ćpunowi się zbyt wiele wyobraziło, a teraz czepiają się dobrego policjanta. Brawo dla policjanta, dać mu premię i urlop okolicznościowy!! Potrzebujemy takich obrońców prawa a nie lewackich łajz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno wyssał sobie z palca - jedno pytanie dlaczego w pokoju przesłuchań nie ma kamery rejestrującej przebieg ?i dlaczego przesłuchiwany nie jest w obecności adwokata z urzędu ? czyżby znowu order dla policjanta za dobre wymuszenie zeznań ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno wyssał sobie z palca - jedno pytanie dlaczego w pokoju przesłuchań nie ma kamery rejestrującej przebieg ?i dlaczego przesłuchiwany nie jest w obecności adwokata z urzędu ? czyżby znowu order dla policjanta za dobre wymuszenie zeznań ?
bo z ćpunami i kryminalistami nie nalezy się cackać! mam nadzieje że faktycznie dostał łomot na tej komedzie, mam nadzieje ze następnym razem spadnie ze schodów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasłużył jak nic lać w łeb i patrzeć czy równo puchnie. Pozbywać się śmieci.... bo co z takiego wyrośnie.......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co to za komentarze opamiętajcie sie nie pochwalam zachowania tego młodego człowieka ale zachowanie tego policjanta jezeli miało miejsce jest naganne .....co będzie jesli zatrzymają młoda kobietę i zgwałcą tez powiecie ze pijana nacpana to się należało ...gdzie wasz honor...twuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też prawo polskie jest tak łaskawe dla tego ćpuna,chuligana i złodzieja. Powinien jeszcze odpowiedzieć za pomawianie policjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do was pedały co bronićie tego hujoze z 1 kondon dostał szmatex i swiruje czeka norisa a w nocy sam nie wyciągnie pizzy z domu bo się boi laska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*wa co wy pie*dolicie sam na jedynce nie raz dostełem w łeb tylko dla tego ze niechciałem się przyznać ktoś dawno powinien się tym zajać!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiecie z policji !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja. Takich " szczurów" trzeba uczyć życia najlepiej pałą przez łeb. banda idiotów. a jeszcze prokurator go broni. takie chore sytuacje są możliwe tylko w Polsce. to nie jest normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice patrolować a nie  tu pisać komentarze z komendy jeden za drugim..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się gówniarz cieszy ,że żyje w solidaruxchowej najjaśniejszej pomrocznej !!! W normalnym kraju już dawno odpowiednie służby wyrwałyby chwasta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agresja wobec zatrzymanych to już chleb powszedni na komisariatach. Nie raz sama widziałam jak zabierali kolegów prosto z ulicy bez powodu, a później wracali cali obici właśnie z powodu "braku współpracy" . Policja myśli, że jest bezkarna, katuje młodych ludzi często bez powodu. I każdy o tym wie ale nikt nic z tym nie robi! To jest chore! A co do artykułu to sąd jest od wymierzenia kary za przestępstwo, a nie policja na komisariacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej jak sie jest winnym zrobić z siebie pokrzywdzonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...