Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie ukradł, tylko zabrał - śmiechu warte. Takie chwasty jak ten "nastolatek" tylko do wyrwania!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policjanta, mam nadzieję że się z tego wykaraska a ten cwelek dostanie za zmyślanie. PS: szkoda, że Policja nie robi tak z moim sąsiadem śmieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci nie znacie go znam go widziłem po tej akcji i wcale nie wyglądał na nienaruszonego raczej na obitego po pysku cwaniacy przed komputerem . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastolatek za to co zrobił odpowie przed sądem. Ale czy Wy myślicie co piszecie? Żadna kradzież czy brak składania wyjaśnień nie upoważnia owego funkcjonariusza policji do bicia i wcierania gazu w oczy! Policja ma stać na straży prawa a wyzywa się na młodych mężczyznach! To jest chore!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam też był gwałt na tym małoletnim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślą że są bezkarni, a tu taki psikus, trafiła się (sam nie wierze!!) normalna pani prokurator i niestety :) oj najwyzej cieciówka 6zł/h zamiast okopowej tylko kogo tam bedzie bil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dot chuj Ci w dupe śmiechu. Oby Ci tak zrobili celu. Widze,ze tez pewnie jesteś psem i jebanym psycholem. Nie jestescie kurwa bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Red. Szydłowski dlaczego napisałeś artykuł w takiej formie że po przeczytaniu tą zła stroną jest policjant? Lemingi i inni bezmózgowcy mogą w to uwierzyć. Kmiot przed łapanką ura bura a jak funkcjonariusz głosniej krzyknął to mamo, mamo, karetka. Ja bym cpunowi nie wierzył w te zeznania, to że jest uzależniony to też nie może być jakieś usprawiedliwienie. Ja proponuje takie konkretne wpie(oczywiście nie katowanie-chłoste nie jeden dostał i przeżył) i dopiero kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 letni narkoman obrał za cel lodówkę i ją zdemolował. Czasami widzę zdemolowane przystanki i inne elementy użyteczności publicznej i dziwię się czemu, czemu nikt nie reaguje. Tutaj akurat jakiemuś policjantowi zechciało się i zainterweniował. W kontakcie z narkomanem wszelkie techniki obrony i obezwładniania zawodzą, bo na haju narkomani nie czują bólu. Dopiero na drugi dzień jęczą. Co będzie jak następnym razem na cel obrany zostanie inny człowiek? Pozostaje jeszcze to przekroczenie uprawnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo zastanawiałam sie czy wnosic oskarżenie dziś widze ze nie warto walczyc syn zostaĺ cpunem w oczach innych sprawa za lodówke zakończyła sie mandatem 200zł bo na szczescie sa kamery na mieście i widać było co sie działo i kto to zrobił lecz w pokoju przesłuchan ich brak a teraz piszecie źe wyssał sobie to z palca nikt nie domaga sie odszkodowania a tylko sprawiedliwości a pan policjant tylko sie szyderczo uśmiecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym tak wjebal temu cpunkowi żeby nie wiedział o Bożym świecie a później zajął bym się jego rodzicami za to jak go wychowali-sadysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi afera, przecież to zwykłe przesłuchanie i pouczenie w formie wpierdol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo zastanawiałam sie czy wnosic oskarżenie dziś widze ze nie warto walczyc syn zostaĺ cpunem w oczach innych sprawa za lodówke zakończyła sie mandatem 200zł bo na szczescie sa kamery na mieście i widać było co sie działo i kto to zrobił lecz w pokoju przesłuchan ich brak a teraz piszecie źe wyssał sobie to z palca nikt nie domaga sie odszkodowania a tylko sprawiedliwości a pan policjant tylko sie szyderczo uśmiecha
  Ciesz się, że twój syn-degenerat żyje w czasach, kiedy żuleria, kryminaliści i inne śmiecie są pod ochroną! W słusznie minionych niesłusznych czasach milicjanci z taką pomyłką ewolucji jak ten ćpun daliby sobie radę raz-dwa i za pomocą białej pałki wyleczyliby padalca z ćpania i nauczyli bydlaka praworządności na całe życie! Wprawdzie czasy były dość trudne - ale wszelka swołocz i patologiczna hołota siedziała cicho w swoich norach - a nie jak dziś rozlazło się to plugastwo wszędzie i podskakuje.   A Panu Policjantowi gratuluję, że z chwastem się nie certolił i życzę, by ta cała hucpa skończyła się szybko i z pożytkiem dla niego! To tylko dzięki takim policjantom, którym jeszcze się chce poważnie walczyć z patologią mamy jaki taki porządek na ulicach. Dziękujemy Wam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego policjanta i na pewno nie przekroczył swoich uprawnień. Młodzieży się w d... poprzewracało, myślą że wszystko im wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego i drugiego najebac...najebac,najebac...najebac...hahaha tak najebac jednego i drugiego a co tam każdy ponad każdym....bo lodówka była za pełna......bo chujowy miałem humor na zmianie......bo kurwa jestem szeryfem w tym miescie.......i to jest wlasnie patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac cały komisariat i te kurwy co sie same panosza...kusmir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać te kurwy z jedynki sami są ćpunami i patologią żona nieda dupy to sie kurwy wyżwają na przesłuchaniach i kleją na lewo... kuśmir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać całą jedynke i te ku*** same dziewczyny ćpają i jak baba nie da w domu dupy to sie wyżywają na ludziach ...małolat dobrze zrobił że walczy z tymi bezpańskimi psami...z fartem się śliznołeś..KUŚMIR POZDRO DLA LUDZI PRAWDZIWYCH I SZCZERYCH KOBIET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co rozje..li lodówkę i policja miała go po głowie poglaskac. Dzięki takim policjamtom mamy jeszcze trochę porządku. Ja bym dal mu premie, miesiac urlopu i medal
jestem za ze dobrze zrobili ze cholote zawineli  W MORDE I W DYBY !!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego policjanta i na pewno nie przekroczył swoich uprawnień. Młodzieży się w d... poprzewracało, myślą że wszystko im wolno
TO SIE TERAZ NAZYWA BEZSTRESOWE WYCHOWANIE !!!  BEZ PALY NIE PODCHODZ !!! TERAZNIEJSZA POLICJA I TAK JEST WYROZUMIALA  I MAJA DUZE NERWY DO TEJ CHOLOTY !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...