Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobicie policjantów. Areszt dla napastników

Utworzony przez picek, 29 maja 2013 r. o 18:30 Powrót do artykułu
Ewidentny błąd Policji. Zamiast wysyłać na interwencję do slumsów ledwo dwójkę policjantów (kobieta i mężczyzna), powinni z miejsca wjechać na 2 - 3 radiowozy i w ciągu 5 minut wygarnąć z obsikanych krzaków całą bandę tych kontenerowych brudasów. Za łeb, pod but, pałą przez łysy pryszczaty łeb i pozamiatane. Tak powinno się traktować zaszczane menelstwo.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć buraków i strzał w tył głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prowokacja milicji i to szyta grubymi nićmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a do czego ma służyć policji broń?? Wydaje mi się że również do ochrony życia i zdrowia funkcjonariuszy.. Powinni strzelić w kilka kolan i byłby spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utylizacja tylko utylizacja.Kula w łeb i do spalarni.Wcześniej organy w dobrym stanie wyciąć i przekazać potrzebującym a ubrania do czerwonego krzyża.KTO JEST ZA?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użycie broni mogłoby się skączyc tragiczniej niż pobicie 2 policjantów,i to nie koniecznie dla atakujących lecz właśnie funkcjonariuszy, Gdy masz wezwanie w miejsce jedzie jeden patrol, gdzy przybyli na miejsce i zobaczyli agresywnych ludzi wezwali pomoc do interwencji lecz w czasie legitymowania zostali zaatakowani i skopani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywne bydło, potrafią tylko chlać i kraść, żeby mieć pieniądze na alkohol. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, bliżej im do neandertalczyków niż do ludzi. Powinno się całą tą socjalną hołotę wykwaterować daleko poza teren miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywne bydło, potrafią tylko chlać i kraść, żeby mieć pieniądze na alkohol. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, bliżej im do neandertalczyków niż do ludzi. Powinno się całą tą socjalną hołotę wykwaterować daleko poza teren miasta.
"miałeś chamie złoty róg ostał Ci się ino sznur" jeszcze sobie przypomnisz zaściankowy dorobkiewiczu te słowa, kto dał ci prawo oceniać innych MEBLU STAJENNY????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------------------------TYLKO   BEZ   ŻADNEJ    AGRESJI !!!----------------------------------------------- O  co  chodzi ? . Po  co  tyle  agresji ? .  Towarzystwo  zorgaznizowało  sobie  troche  alkoholu  i  nie  poszli  w  publiczne  miejsce  tylko  w  odludne  i  wypili  sobie  troche  alkoholu  a  że  jakieś  Pani  okna  wychodzą  na  to  miejsce  i  odczuła  zbyt  głośne  zachowanie  Towarzystwa  to  normalne  bywa  podczas  picia  alko holu .   Alkohol  pije  się  NIE   NA   ZDROWIE   TYLKO   DLA   HUMORU  i   JESZCZE   LEPSZEJ   ZABAWY. Spytajcie  Chłopaków  ze  wsi ;  gdy  idą  na  sobotnią  zabawe  taneczną  do  Klubu  czy  Remizy , to  najpierw  w  krzakach  chleją  flaszke  na  "twarz" i  dopiero  biorą  czekające  na  Nich  Dziewczyny  i  na  ...  dechy  zabawy .  "  I  zabawa  taneczna , z  soboty  na  niedzielę  gra  orkiestra , ja  z  Tobą ,  Ty  ze mną..." Mówię  poważnie , jeżeli  Policja  nie  czyta  moich  Komentarzy  na  tym  FORUM  to  na  tą  okoliczność  przyjazdu  " Dwoje Policjantów"  na  odludzie  do  biesiadującego  towarzystwa   jak  na  "randkę" ,  powinni być  nie  tylko  dotkliwie  pobici  ale  i  skopani, bo to  odludzie  i  nikt  nie  widzi  BICIA  GLINIARZY ! .       Co  za  głupota  policyjna ?.   Za to  powinni  być  wydaleni  Gliniarze z  policji ! .   Szczęście  dla  dwojga  Gliniarzy , że  trafili  na  spokojne  Towarzystwo ,  bo  gdyby  to  było  na  wiosce  i  przyjeżdżając  kazaliby  okazywać  Biesiadnikom  dokumenty  to  by  wrócili  na  Komende  ze  "sprzętem  rolniczym"  w  plecach !.  Debile  Gliniarze !  na  Zachodzie  takich  "Biesiadników"  Gliniarze  omijają  szerokim  kołemj ! .  Wiadomo że  po  alkoholu  człowiek  staje  się  agresywny  więc  nie  można  jeszcze  prowokacyjnie  przy  wszystkich  żądać  okazywania  dokumentów  i  zachowywać  się  agresywnie  jako  to  robiło  "Dwoje Gliniarzy" !.       Doradzałem  lubelskim  Gliniarzom  aby  nie  siedzieli  na  służbie  przy  telewizorach  tylko  byli  na  Patro lach  swoimi  radiowozami .    Jeżeli  usłyszą  Komunikat  o  interwencji  policyjnej  to  szybko  na  bardzo  głośnej  syrenie  pędzą  w  miejsce  zdarzenia ! .  Psychologia  tej  głośnej  Akcji  polega  na  tym , że  napastnicy  takiego  wydarzenia  słysząc  ze  wszystkich  stron  syreny  nadjeżdżających  radiowozów , bez  namysłu  robią  "chodu"  dają  "noge" ! .   W  jednej  chwili  zjeżdża  się  8  czy  10  radiowozów  i  ... napastników  już  NIE  MA !  UCIEKLI ! .    I  dobrze  że  uciekli!  bo  policja  jest  interwencyjna  a  ściga niem  przestępców  zajmie  się  Prokuratura  i  Dzielnicowy  Policji  tego  regionu .    Tak   działa  Policja  na  Zachodzie  i  dlatego  nie  ma  strzelaniny  ani  pogrzebów  Gliniarzy ! .   Zachowujcie  się  lubelscy  Gliniarze  jak  Gliniarze  na  Zachodzie , bo  inaczej  przy  każdej  interwencji  jednego  radiowozu  Bę dziecie  BICI  i  Ludzie  za  Waszą  lekkomyślność  pójdą  do  "pudła" !.   Był  tam  już  Jeden  Recydywa  tóry  "uczył"  Gliniarza  prawidłowego  wykonywania  zawodu  ale  jak  widać  Gliniarze  dopiero  "uczą  się"  na  błędach  więc  zbierajcie  Gliniarze  "bańki"  łażąc  po  krzakach  za  ludżmi  lubijących  towarzy stwo  i  alkohol .   Jeżeli  tego  nie  czynią  w  publicznym  miejscu  to  siedżcie  lepiej  po  Komiseriatach  i  telewizje  oglądajcie  A  BEZPIECZNIE   ZAKOŃCZYCIE  SŁUŻBĘ  I  WRÓCICIE  DO  DOMU ! .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------------------------TYLKO   BEZ   ŻADNEJ    AGRESJI !!!----------------------------------------------- O  co  chodzi ? . Po  co  tyle  agresji ? .  Towarzystwo  zorgaznizowało  sobie  troche  alkoholu  i  nie  poszli  w  publiczne  miejsce  tylko  w  odludne  i  wypili  sobie  troche  alkoholu  a  że  jakieś  Pani  okna  wychodzą  na  to  miejsce  i  odczuła  zbyt  głośne  zachowanie  Towarzystwa  to  normalne  bywa  podczas  picia  alko holu .   Alkohol  pije  się  NIE   NA   ZDROWIE   TYLKO   DLA   HUMORU  i   JESZCZE   LEPSZEJ   ZABAWY. Spytajcie  Chłopaków  ze  wsi ;  gdy  idą  na  sobotnią  zabawe  taneczną  do  Klubu  czy  Remizy , to  najpierw  w  krzakach  chleją  flaszke  na  "twarz" i  dopiero  biorą  czekające  na  Nich  Dziewczyny  i  na  ...  dechy  zabawy .  "  I  zabawa  taneczna , z  soboty  na  niedzielę  gra  orkiestra , ja  z  Tobą ,  Ty  ze mną..." Mówię  poważnie , jeżeli  Policja  nie  czyta  moich  Komentarzy  na  tym  FORUM  to  na  tą  okoliczność  przyjazdu  " Dwoje Policjantów"  na  odludzie  do  biesiadującego  towarzystwa   jak  na  "randkę" ,  powinni być  nie  tylko  dotkliwie  pobici  ale  i  skopani, bo to  odludzie  i  nikt  nie  widzi  BICIA  GLINIARZY ! .       Co  za  głupota  policyjna ?.   Za to  powinni  być  wydaleni  Gliniarze z  policji ! .   Szczęście  dla  dwojga  Gliniarzy , że  trafili  na  spokojne  Towarzystwo ,  bo  gdyby  to  było  na  wiosce  i  przyjeżdżając  kazaliby  okazywać  Biesiadnikom  dokumenty  to  by  wrócili  na  Komende  ze  "sprzętem  rolniczym"  w  plecach !.  deb***e  Gliniarze !  na  Zachodzie  takich  "Biesiadników"  Gliniarze  omijają  szerokim  kołemj ! .  Wiadomo że  po  alkoholu  człowiek  staje  się  agresywny  więc  nie  można  jeszcze  prowokacyjnie  przy  wszystkich  żądać  okazywania  dokumentów  i  zachowywać  się  agresywnie  jako  to  robiło  "Dwoje Gliniarzy" !.       Doradzałem  lubelskim  Gliniarzom  aby  nie  siedzieli  na  służbie  przy  telewizorach  tylko  byli  na  Patro lach  swoimi  radiowozami .    Jeżeli  usłyszą  Komunikat  o  interwencji  policyjnej  to  szybko  na  bardzo  głośnej  syrenie  pędzą  w  miejsce  zdarzenia ! .  Psychologia  tej  głośnej  Akcji  polega  na  tym , że  napastnicy  takiego  wydarzenia  słysząc  ze  wszystkich  stron  syreny  nadjeżdżających  radiowozów , bez  namysłu  robią  "chodu"  dają  "noge" ! .   W  jednej  chwili  zjeżdża  się  8  czy  10  radiowozów  i  ... napastników  już  NIE  MA !  UCIEKLI ! .    I  dobrze  że  uciekli!  bo  policja  jest  interwencyjna  a  ściga niem  przestępców  zajmie  się  Prokuratura  i  Dzielnicowy  Policji  tego  regionu .    Tak   działa  Policja  na  Zachodzie  i  dlatego  nie  ma  strzelaniny  ani  pogrzebów  Gliniarzy ! .   Zachowujcie  się  lubelscy  Gliniarze  jak  Gliniarze  na  Zachodzie , bo  inaczej  przy  każdej  interwencji  jednego  radiowozu  Bę dziecie  BICI  i  Ludzie  za  Waszą  lekkomyślność  pójdą  do  "pudła" !.   Był  tam  już  Jeden  Recydywa  tóry  "uczył"  Gliniarza  prawidłowego  wykonywania  zawodu  ale  jak  widać  Gliniarze  dopiero  "uczą  się"  na  błędach  więc  zbierajcie  Gliniarze  "bańki"  łażąc  po  krzakach  za  ludżmi  lubijących  towarzy stwo  i  alkohol .   Jeżeli  tego  nie  czynią  w  publicznym  miejscu  to  siedżcie  lepiej  po  Komiseriatach  i  telewizje  oglądajcie  A  BEZPIECZNIE   ZAKOŃCZYCIE  SŁUŻBĘ  I  WRÓCICIE  DO  DOMU !
W barakach się mieszka i za czynsz nie płaci, ale na alkohol towarzystwo ma. Wszak imprezę komunijną trzeba oblać i sobie humor poprawić. Mogę tylko współczuć dzieciom, które się w takim otoczeniu wychowują. Pewnie długo będą pamiętać swoją Pierwszą Komunię. A eksperta od głośnych akcji na zachodzie informuję, że tam policja jest nie tylko głośna, ale i skuteczna. I kary za zaatakowanie funkcjonariuszy na służbie są dotkliwe. Mam też nadzieję, że komunijni biesiadnicy z baraków zostaną dotkliwie ukarani. Może tak zamiast pieniądze na alkohol wydawać, toby sobie ten barak w którym mieszkają pomalowali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośmiewisko dla policji, że ma w swoich szeregach takie miernoty. Co prawda trudno się dziwić tej sytuacji skoro od 20 lat przyjmują do tej służby samych swoich, tych co nigdzie nie mogą znaleźć zajęcia, niedouczonych, a nawet i karanych. Ten incydent dobitnie świadczy, że raport NIK o braku wyszkolenia mundurowych jest prawdziwy, ale oprócz szkolenia każdy policjant powinien mieć odrobinę wyobraźni i móc przewidzieć rozwój wydarzeń i zastosować zgodnie z tym taktykę działania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośmiewisko dla policji, że ma w swoich szeregach takie miernoty. Co prawda trudno się dziwić tej sytuacji skoro od 20 lat przyjmują do tej służby samych swoich, tych co nigdzie nie mogą znaleźć zajęcia, niedouczonych, a nawet i karanych. Ten incydent dobitnie świadczy, że raport NIK o braku wyszkolenia mundurowych jest prawdziwy, ale oprócz szkolenia każdy policjant powinien mieć odrobinę wyobraźni i móc przewidzieć rozwój wydarzeń i zastosować zgodnie z tym taktykę działania. 
Dlatego dla tych matołów STOP !!!  ZAKAZ PRACY W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się menelstwa nie pacyfikuje.Niech tylko Jarosław dojdzie do władzy to będziecie cienko śpiewać menele.Policja nie będzie się patyczkowała z debilami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym ich uniewinniła , Polska policja to głównie pijaki i kurwiarze . Sam wygląd świadczy o nich , samych krasnali i kurdupli wcielają po znajomości. Same patologiczne zera idą do policji po zawodówce. Brak im rozumu , wystarczyło poczekać na posiłki i nie byłoby sprawy. Ale do tego trzeba mieć mózg a tego nasze burki nie posiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze :) Bić policjantów ile wlezie. To najgorsze paciarastwo w Polsce. Każdy co się dostaje do policji "rośnie w piórka" i ma się za nie wiadomo co. policjanci mają się za panów i ważnych co mnie bardzo rośmiesza. I nie pozwole  by za pieniądze podatników nic nie robili i grali sobie w karty w radiowozie. (prewencja tak robi) Juz nie mowie o ciagłych zwolnieniach (lewych), wymuszaniu dojazdówek (meldują się gdzie indziej) Policja to największe k*rwy i hipokryci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zastosowano areszt wobec dziewczyny?, która nie brała w tym zajściu udziału. Nigdy nie miała nic wspólnego z łamaniem prawa. Jest niewinna a została potraktowana jak niebezpieczną kryminalistkę. Jaka to sprawiedliwość aby osobę nigdy nie karaną aresztować aż do wyjaśnienia ?.To  jest oburzające!!. Ci co są winni niech siedzą!! . Ale po co? aresztować tych , którzy nie brali w tym udziału??. Przecież są inne metody. Wypuścić dziewczynę i osadzonych na trzy miesiące. A wziąć się za prawdziwych sprawców i nie szukać na pokaz kozłów ofiarnych!!.  TYLKO SRZYWDZICIE PSYCHIKĘ DZIEWCZYNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWOLNIĆ DZIEWCZYNĘ!!   Kto to widział aby niewinną dziewczynę aresztować !!! aż do wyjaśnienia.  Ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z policją. Są inne  metody . Tylko krzwdzą jej psychikę!! UWOLNIĆ JĄ!!!  Tak samo jej brata , który przesiedział całą akcją w radiowozie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju napastnicy zerwaliby kulkę w łeb. Ale nie w Polsce.   Gnoje z trzepaka chleją piwo i w grupie myślą, że sa bogami. Smieszą mnie ostatnie komentarze. Niewinną dziewczynę? niewinna dziewczyna nie obraca sie w tak ch****m towarzystwie. Sama patologia, którą trzeba tępić w zarodku.   mam nadzieję, że długo nie wyjdą z pierdla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna ktora wlasnie obrazasz, jest od ciebie o wiele bardziej kulturalniejsza.to młoda drobna dziewczyna ktora kocham nad zycie, Nie nasza wina ze mieszkamy w tych "wierzowcach" tak sie zycie ulozylo. ona podczas zajscia stala ze mna nic nie robila martwila sie tylko o brata ktorego zamknieto w radiolce na poczatku zdazenia. Mnie tez zatrzymano na rozpoznanie po zajsciu i co.. tez jestem winny? jakos teraz tu pisze ze swojego kompa z sercem bijacym 200 razy na minute i drzacymi dlonmi, przez to ze mysle ciagle co ona tam musi znosic w kazdej chwili.To jest dziewczyna delikatna podatna na stres, Nigdy nikogo nie udezyla,jest odpowiedzialna mysli o tym co robi. Juz 7 noc jestem sam, znerwicowany na potege, nie moge spac ani jesc, jest wlasnie godzina 00:05 a ja zaraz sie biore za ciag dalszy remontu w mieszkaniu ktory zaczolem zeby nie zwariowac. wypalam prawie poltorej paczki fajek dziennie siedzac w domu i majac nadzieje ze nagle wejdzie i juz jej nie wypuszcze nigdy. Wiem tez ze ona w kazdej chwili mysli o mnie, o swojej rodzinie i o jej bracie ktorego zamknieto wraz z nia, a ktorego nawet nie moze zobaczyc. Ale co ja tam wiem nie? prawda jest taka ze to niema nic wspolnego z komunia poniewaz komunie miala inna rodzina 2 klatki dalej. nie bylo tez zadnej libacji na klatce, Nie bylo tez 10 napastnikow nie bylo tez kopania policjantki. Wiezcie w co chcecie ale sam myslalem do tej pory ze gazety pisza wiecej prawdy. teraz kiedy mnie dotknela tragedia kiedy szukam informacji o mojej dziewczynie i jak pisza te bzdury to odrazu mnnie cos bierze. Nie zalezy mi na waszej opinii, poprostu pisze aby choc czesc z was zrozumiala ze jak kogos obrzucacie blotem po jakims artykule, to zebyscie mieli swiadomosc ze jestescie manipulowani na potrzeby mediow. Zrobie wszystko aby wyciagnac ją z tego aresztu. Ona nic nie zrobila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...