Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niezle mafiozy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale brudasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko jasne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam dlaczego żaden z tych policjantów nie użył broni palnej, którą zapewne miał przy sobie. Uważam, że społeczenstwo nie potrzebuje takich policjantów, bo jaką to oni stanowią ochronę? Skoro sami nie potrafią się obronić to innych tym bardziej nie sa w stanie. Wiem, że procedury że cośtam, ale mnie to g.wno obchodzi - policjant w takiej sytuacji powinien strzelać w łeb bez ostrzeżenia. Zastrzeliliby jednego, dwóch i cała reszta byłaby grzeczniutka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechało dwoje policjantów i zaczęli prowokować 7 pijanów baranów? Ciekawa teoria... Kto tak twierdzi? Konkubiny tych pijaków? Pod mur!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam dlaczego żaden z tych policjantów nie użył broni palnej, którą zapewne miał przy sobie. Uważam, że społeczenstwo nie potrzebuje takich policjantów, bo jaką to oni stanowią ochronę? Skoro sami nie potrafią się obronić to innych tym bardziej nie sa w stanie. Wiem, że procedury że cośtam, ale mnie to g.wno obchodzi - policjant w takiej sytuacji powinien strzelać w łeb bez ostrzeżenia. Zastrzeliliby jednego, dwóch i cała reszta byłaby grzeczniutka.
Puknij się w głowę!!!! Gdyby użyli broni to już dawno byli by sprawcami bandyckiego napadu na Bogu ducha winnych ludzi i już siedzieliby w pierdlu, i nikogo nie interesowałoby że zostali napadnięci! Nie zauważyleś jescze że w Twoim "demokratycznym państwie prawa" bandzior ma więsze przywileje i prawa od zwykłego obywatela i polcjanta? Zapewne w normalnym kraju ci policjanci nie wahaliby się użyć broni ratująć własne życie i zdrowie ale NIE ŻYJEMY W NORMALNYM KRAJU!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swieze cioty do przecwelenia :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puknij się w głowę!!!! Gdyby użyli broni to już dawno byli by sprawcami bandyckiego napadu na Bogu ducha winnych ludzi i już siedzieliby w pierdlu, i nikogo nie interesowałoby że zostali napadnięci! Nie zauważyleś jescze że w Twoim "demokratycznym państwie prawa" bandzior ma więsze przywileje i prawa od zwykłego obywatela i polcjanta? Zapewne w normalnym kraju ci policjanci nie wahaliby się użyć broni ratująć własne życie i zdrowie ale NIE ŻYJEMY W NORMALNYM KRAJU!!! 
ale ktoś powinien zrobić ten pierwszy krok w kierunku normalności, żałuję że akurat nie ci policjanci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bandyci a policyjni prowokatorzy po cywilnemu którzy przyjechali z Warszawy bo tam dawno nie było żadnego marszu!!! I nie napadli a byli w stanie dużego stresu psychicznego, zapewne sąd umorzy sprawę!!!! Wszak już jedną taką umorzył o pobicie w Warszawie manifestanta przez policyjnego prowokatora po cywilnemu!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puknij się w głowę!!!! Gdyby użyli broni to już dawno byli by sprawcami bandyckiego napadu na Bogu ducha winnych ludzi i już siedzieliby w pierdlu, i nikogo nie interesowałoby że zostali napadnięci! Nie zauważyleś jescze że w Twoim "demokratycznym państwie prawa" bandzior ma więsze przywileje i prawa od zwykłego obywatela i polcjanta? Zapewne w normalnym kraju ci policjanci nie wahaliby się użyć broni ratująć własne życie i zdrowie ale NIE ŻYJEMY W NORMALNYM KRAJU!!! 
  Dokładnie :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam dlaczego żaden z tych policjantów nie użył broni palnej, którą zapewne miał przy sobie. Uważam, że społeczenstwo nie potrzebuje takich policjantów, bo jaką to oni stanowią ochronę? Skoro sami nie potrafią się obronić to innych tym bardziej nie sa w stanie. Wiem, że procedury że cośtam, ale mnie to g.wno obchodzi - policjant w takiej sytuacji powinien strzelać w łeb bez ostrzeżenia. Zastrzeliliby jednego, dwóch i cała reszta byłaby grzeczniutka.
Bo policjant w Polsce ma za zadanie dbanie o budżet i pompowanie w niego kasy z mandatów by starczyło na podwyżki i premie dla darmozjadów!!! Bezpieczeństwo i takie tam dyrdymały to temat kampanii przedwyborczych!!! a tak swoją drogą to po co politykom ochrona jeżeli żyjemy w państwie prawa i mamy policję???? Czyżby nasi politycy nie wierzyli w policje i jej dbanie o porządek????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo policjant w Polsce ma za zadanie dbanie o budżet i pompowanie w niego kasy z mandatów by starczyło na podwyżki i premie dla darmozjadów!!! Bezpieczeństwo i takie tam dyrdymały to temat kampanii przedwyborczych!!! a tak swoją drogą to po co politykom ochrona jeżeli żyjemy w państwie prawa i mamy policję???? Czyżby nasi politycy nie wierzyli w policje i jej dbanie o porządek????
a ja się zastanawiam jak to możliwe, że żaden z policjantów nie stracił broni palnej, którą napewno miał przy sobie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac po twarzach ze to ANIOLKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Lublinie to odważni chłopcy z miasta , a raczej z baraków socjalnych,, wyglądają jak bezdomne brudasy , których nie chcieli przyjąć do noclegowni . U nas jak z takie sprawy biorą sie ,, chłopaki ,, to na zdjęciach przynajmniej widać złotą bizuterię i markową odzież sportową .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie koncza uroczystosci zakrapiane alkoholem .A Polak pije i bije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale leszcze! Zwykłe buraki spod sklepu. Co to byli za policjanci,że nie dali sobie z nimi rady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie adresy tych šmieci. Ich nie będę ruszał bo się brzydzę ale chętnie ich matkom powycinam macice aby więcej nie rodziły skurwysynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale leszcze! Zwykłe buraki spod sklepu. Co to byli za policjanci,że nie dali sobie z nimi rady?
Dałbyś sam radę pięciu chujom ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam dlaczego żaden z tych policjantów nie użył broni palnej, którą zapewne miał przy sobie. Uważam, że społeczenstwo nie potrzebuje takich policjantów, bo jaką to oni stanowią ochronę? Skoro sami nie potrafią się obronić to innych tym bardziej nie sa w stanie. Wiem, że procedury że cośtam, ale mnie to g.wno obchodzi - policjant w takiej sytuacji powinien strzelać w łeb bez ostrzeżenia. Zastrzeliliby jednego, dwóch i cała reszta byłaby grzeczniutka.
Tak było za znienawidzonej komuny. Głupi polski lud wybrał humanitaryzm wolność i demokrację. I mamy polski burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno sie zagazowac cala ta lubelska zawszona patologie.Nie powiinno byc miejsca na ziemi dla takich brudasow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...