Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tych pseudo klubach tylko jedno kurestwo. Śmieją się ze wsi, ale tam dziewczyny są ogarnięte i nie ubierają się jak kur*wy. A chłopaczki z tych klubów wszyscy wyglądem na jedno kopyto, fryzura na ulizuna, marynareczka i już rżnie cwaniaczka. Nie ma to jak dyskoteki poza miastem, gdzie ludzie w 99% przychodzą potańczyć, pobawić się, a nie na seksy. Pzdr
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego ten film z monitoringu trafił dopiero teraz do internetu- po 3 miesiącach !!!!!!!!!!   Czy w policji pracują jacyś debile!!!  przecież takie materiały udostępnia się jak najszybciej aby przestępca nie uciekł a świadkowie mają ten incydent świeżo w pamięci.   Nagle kotoś oprzytomniał i wyslał ten film do mediów.   Brawo POLCJA aby tak dalej ...
0
super 2 miesiące po zdarzeniu dopiero publikują nagrania. teraz to szukaj wiatru w polu:)
0
@MASTif To Ty nie wiedziałeś, że tam pracują idioci? Szukajcie aż znajdziecie policyjne śmiecie. Tyle ode mnie :D
0
@MASTif To Ty nie wiedziałeś, że tam pracują idioci? Szukajcie aż znajdziecie policyjne śmiecie. Tyle ode mnie :D
Zamiast pisać ośmieszające siebie komentarze, lepiej zastanów się głęboko, jak chcesz rozwinąć skrót w nicku?
0
I jak zwykle stara analogowa kamera. Niech zmienią osprzęt na HD to będzie można rozpoznać markę jego butów. Ze stop klatki można będzie drukować piękne portrety w wysokiej rozdzielczości.
0
IECH JESZCZE BARDZIEJ "ZAMARZĄ" OBRAZ RO NA PEWNO CO LUDZIE ZIDEBTYFIKIJĄ
0
Wiem kto to. Mogę powiedzieć, ale..... Oto moje rządania: -pudełko czekolad (mlecznych - Wedla) -10g najlepszego zarekwirowanego zioła z magazynu -voucher na spożywaniu alkoholu w miejsc publicznym do jednorazowego wykorzystania dla 5 osób. -anulowanie wszystkich mandatów -możliwość wzięcia udziału w prawdziwej policyjnej akcji! (czyt. spisywaniu chłopaków z piwem na ławce) Po spełnieniu powyższych rządań jestem w stanie wskazać imię, nazwisko oraz adres zamieszkania osoby widniejącej na powyższych filmie. Pozdrawiam, Kapitan X
0
Pewnie fikał fikał dostał wpier__### i się poskarżył, sami tacy kuzwa kowboje, a jak się odwiniesz to problemy później,,,,, niestety norma. FRAJERZY
0
Pewnie fikał fikał dostał wpier__### i się poskarżył, sami tacy kuzwa kowboje, a jak się odwiniesz to problemy później,,,,, niestety norma. FRAJERZY
Nie fikał siedział na ławce, bo napastnik pomylił go z kimś innym i nie poskarżył się tylko ten czyn jest ścigany z urzędu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: