Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak nie zachowuje sie czlowiek dozywocie i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w niedzielę do kościoła. Polska wieś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DOŻYWOCIE BEZ PRAWA WCZEŚNIEJSZEGO WYJŚCIA Z WIĘZIENIA. MOŻNA TEŻ WYCIECZKĘ Z NIM ZROBIĆ TRAKTOREM TAK JAK ON ZROBIŁ ZE SWOIM KOLEGĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwy popełnił błąd że się nie zatrzymał. Mogło to wiele zmienić, chłopak mógł żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciac mu ten pusty leb niech zobaczy jak to fajnie konac potwor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara śmierci dla tego szpadla gada uciąć łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak katolik alkoholik, ortalionowy rycerz, prawdziwy patryjota ze wsi, wspolczesna husaria. gdyby nie on, kto by nas obronil w czasie wojny? aha, no i czemu dresy nie pala mu domu, nie robia dymu we wsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzeczny był chłopak. Zawsze się kłaniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiśloki ....Nic nie zrobisz. Od oprysków wali na głowę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten osobnik nie naddaje sie do zycia w spoleczenstwie. Musi zostac wyeliminowany na zawsze. Bydle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę go pociągać po lesie w ramach relaksu moją ładą niva w gazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że obaj siebie warci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci ! Łeb za łeb ! Przeciągnąć po lesie i zakopać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca życia powinien siedzieć w pierdlu !To sadysta ,bandzior który jak wyjdzie z więzienia to będzie nadal mordował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nakręcajcie się mieszkańcy to zależy kto go broni. Adwokaci potrafią zadbać żeby nie był ukarany wcale, w zależności jak jest sytuowany oskarżony. W naszych Sądach wszystko jest możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to utopić gnoja w szambie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciotę dojadą pod celą w jelito
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w tym eksperetem. Pytanie.  "Dojeżdżałeś" czy "byłeś dojeżdżany". Dla mnie to w sumie jeden ch.j. Nie jestem pedałem.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciotę dojadą pod celą w jelito
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomroczność jasna albo inna choroba Creutzfelda-Jakoba, jeśli jest synem jakiegoś wójta i ch. mu zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdechnij w wiezieniu smieciu. Jak jesteś teraz taki odważny to znajdź sobie sznurek. To będzie TEST, jak umiesz walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...