Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I to jest matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam,w naczelnika państwa jeśli ochrzcił syna to wszystko w porządku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to efekt prawackiego popierania bicia dzieci, tzw. "niewinny klaps" od ktorego zaczyna sie katowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ojciec pomyslal , ze kiedys syn urosnie.A no bedzie stary.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla matki. Oby takich kobiet było więcej. Mądra kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy bity niż proszony, potem będzie taki debil w rurkach chodził z wyciagnieta lapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w miasteczku kolo Lublina policja przy podobnym przypadku nie zatrzymała winnego mimo niebieskiej karty i złożonych zeznań gdzie zielona było bite codziennie kablami od radia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym Państwie z normalnym prawem taka kanalia już mialaby zakaz zbliżania się do rodziny. Kiedy w końcu w tym kraju pojawi się u władzy partia polityczna ktora to naprawi, przecie to nie jest chyba trudne, ale widać PO/PiS czy inne SLD maja takie kwestie w ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakim wykształceniem może pochwalić się tatuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
54 lata to bardziej wiek na dziadka niż ojca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
lepszy bity niż proszony, potem będzie taki debil w rurkach chodził z wyciagnieta lapa
No tak, bo przecież zamiast wychować kogoś w normalny sposób to lepiej go tłuc...jeżeli nie umiesz wychować dziecka aby samo pomyślało że to co robi jest i będzie dobre dla jego przyszłości, to nie umiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennikiem katowania nie jestem, ale jak nie rodzic to przetrącą cię w przyszłości koledzy w szkole, jak nie koledzy w szkole to pracodawca. Takie jest niestety życie. Swoją drogą drogą nie wiem co lepsze klaps czy sponiewieranie słowne lub tortury psychiczne.  np. nie dostaniesz kolacji, miesięczny szlaban na  telewizję czy internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no tak, bo skoro i tak w dorosłym życiu ktoś cię będzie krzywdził to w sumie rodzic też może cię krzywdzić jako dziecko. Siła argumentu powala xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie stosuje sie ustawy o natychmiastowym wymeldowani i usunięciu bandyty z domu, tylko katowani musza uciekać choćby pod most!!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to be or not to be , kur*a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla matki!!!!! w końcu jakaś mądra kobieta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie uderzyłem swoich dzieci, ale gdy byłem dzieckiem dostałem nieraz pasem. Tu pewnie ojciec dał mu też pasem. Głupia kobieta, bardziej zaszkodzi dziecku niż jej się zdaje odbierając mu ojca. Takie sprawy załatwia się w gronie rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo matka ,takich ojcow trzeba tepic drani, co to za ojciec ? patologia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...