Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Bo takie mamy prawo, a nie inne, że dopiero po skończeniu 17 lat odpowiada jak osoba dorosła." z pobicie tak samo jako nieletni moze trafic do zakładu nie zabili tego czlowieka wiec co ma wiek do tego ?
Za szczególne okrucieństwo może trafić do więzienia,nawet gdy ma 17 lat.A co może jak człowieka by ukatrupił to dopiero by tam trafił?POMYŁKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!To sąd orzeknie gdzie odsiedzi wyrok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, kierowca nie widział... A jakby mu gówniarz w autobusie markerem coś nabazgrał to od razu by gwiazdę szeryfa przywdział. Tacy to są kierowcy mpk, twardzi w gębie ale jak trzeba to nic nie widziałem, w bok patrzałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiast przeznaczyć element do budowy mostów i dróg w ciężkich kajdanach psychicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, kierowca nie widział... A jakby mu gówniarz w autobusie markerem coś nabazgrał to od razu by gwiazdę szeryfa przywdział. Tacy to są kierowcy mpk, twardzi w gębie ale jak trzeba to nic nie widziałem, w bok patrzałem.
PRAWDA!Jak dziecko biletu nie skasuje to jak się dopnie,to nie ma zmiłuj!!!płacz dziecka nie robi na nim wrażenia!Ale jak banda brudnych cyganów jedzie to nosa nie wysunie żeby sprawdzić bilety.A jest od tego jak "dupa od srania"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwszy raz gdy kierowca"nic nie widział"................................. :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiecia przekazać do utylizacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bydło. I to w większości takich przypadków sprawcami są tacy nastolatkowie. Szkoda, że na mnie nie trafili, to bym im przeflancował ryje. Mogło by byc i 5 też bym dał radę. A nosi mnie jak nie wiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwszy raz gdy kierowca"nic nie widział"................................. :wacko:
  Akurat. pier***i głupoty. Kierowca widzi wszystko. Ma lusterka a praca wręcz nakłania go do zerkania tu i tam.... także niech nie pitoli, że nic nie widział, skoro zaczepki zaczęły się juz w autobusie Bał się i tyle. Szkoda tylko, że nie powiadomił policji bo teraz może mu grozić narażenie życia pasażera poprzez zignorowanie tej sytuacji i odjechanie jak gdyby nigdy nic....   Niestetyt polskie społeczeństwo to społeczeństwo ludzi strachliwych. Macie przykład z tramwaju w W-wie gdzie gówniary okładały jedną dziewczynę a nikt nie reagował. Jechało takie ciele jedno z drugim i nikt palcem nawet nie kiwnął. Gdzie ta Polska, przedwojenna werwa i solidarność? Co to społeczeństwo zrobiło ze sobą, że nikt nie reaguje. Przed wojną cały tramwaj by to bydło uciszył a teraz??? Nie wiem co wypiera te mózgi.... jedzenie chemiczne to robi czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiecia przekazać do utylizacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  To tylko zamiatanie chodnika. Źródło kurzu jest gdzieś indziej. Nawet jak śmiecie pozamiatasz, nawieje nowe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy wspoludzial i zwolnic z roboty dodatkowo na miejscu typa wywalilbym prywatny pozew wlasnie za wspol udzial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Janek wreszcie w Dominowie poznasz miłość swojego życia i d... ci pęknie. Towarowa patologia będzie z cię dumna i piękna mama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zajebani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac cię litrze dawaj na towarową to pogadamy chlopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zaje***i
o stary weź lepiej słownik poczytaj bo babole takie robisz że wstyd. towarowa gangsterka w morde jeb**a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego masz super klapki, mam nadzieje ze ci sie pod prysznicem przydadza jak sie bedziesz po mydlo schylal :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpady sie utylizuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gangsterka z Lublina jak zobaczą "Psy" to uciekają w podskokach jak jeb..ne kangury lub bujają się jak pie..one rezusy. Banda dresików o IQ ameby co dostaje odwagi po entym piweczku. Cała towarowa, montażowa, dzierżawna...ect
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zaje***i
 
Jebac cię litrze dawaj na towarową to pogadamy chlopie
Tam u was na ul. Towarowej to mieszka ktoś normalny ? Czy tylko takie 16-letnie wypierdki mamuta jak ten Jan P., który w skarpetach i plastikowych plażowych klapkach (i z browarem w łapie) jeździ o godz. 3 w nocy MPK i bije niewinnych ludzi. Gdyby w tym autobusie był jakiś policjant po cywilnemu (i z bronią) to wszystkie 3 parchy leżałyby na glebie w ciągu sekundy. ....................... 16-letnim Jankiem zajmie się sąd rodzinny, a jego dwaj pełnoletni kolesie prawomocne wyroki (za pobicie i rozbój) mają jak w banku. Notowani i skazani (nawet w zawieszeniu) będą mogli pomarzyć o normalnej robocie. GAME OVER, brudasy. Teraz tylko łopata albo wyjazd na Zachód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z tej towarowej bohater przez ,,ch"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...