Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobili kierowcę, bo na nich zatrąbił

Utworzony przez taki jeden, 7 października 2013 r. o 11:11 Powrót do artykułu
A to Lublin właśnie. Polska już nie "B" tylko nawet "C". Bez kałacha strach wyjść na ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna wiadomo że dresy pojedyńczo się zawsze boja, jak jest przewaga wielokrotona to są bardzo odważni. "Po co mo mózg, przecie mam dres"- to zawsze do nich pasowało  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do policjantów: czy gdybym w takiej sytuacji wyjął pistolet i zastrzelił bandyte (lub dwóch) zostanę o cokolwiek oskarzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie wreszcie coś z tym BANDYTYZMEM!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do policjantów: czy gdybym w takiej sytuacji wyjął pistolet i zastrzelił bandyte (lub dwóch) zostanę o cokolwiek oskarzony?
Tak. O zabójstwo. I dobrego musiałbyś mieć adwokata, żeby udowodnić, że nie przekroczyłeś granic tzw. obrony koniecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. O zabójstwo. I dobrego musiałbyś mieć adwokata, żeby udowodnić, że nie przekroczyłeś granic tzw. obrony koniecznej.
  Czterech gości mnie bije i nie wolno mi sie bronić?! To co? Mam się dać zabić???    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Lublin właśnie. Polska już nie "B" tylko nawet "C". Bez kałacha strach wyjść na ulicę.
To jedź do Krakowa tam Polska A  i używają techniki w postaci maczet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czterech gości mnie bije i nie wolno mi sie bronić?! To co? Mam się dać zabić???
  Patrząc na to, jakie wyroki zapadają w takich sprawach, wychodzi na to, że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba w koncu któregos przykładnie rozsztrzelac na środku placu litewskiego w samo południe! przeciez to jest paranoja żeby normalni obywatele bali sie takiego bydła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hola, hola! Art. 25. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem. § 2. W razie przekroczenia granic obrony koniecznej, w szczególności gdy sprawca zastosował sposób obrony niewspółmierny do niebezpieczeństwa zamachu, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. § 3. Nie podlega karze, kto przekracza granice obrony koniecznej pod wpływem strachu lub wzburzenia usprawiedliwionych okolicznościami zamachu.   Nie byłbyś przestraszony i wzburzony, gdyby rzuciło się na Ciebie czterech napastników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
procedura postepowania na kunickiego w lublinie : 1 pijusy stoją na środku 2 wrzucasz wsteczny 3 odjezdzasz jakies 40-60m 4. wrzucasz 1 ... pedał gazu w podłogę 5. wrzucasz 2  .. pedał gazu w podłogę 6. koło 60 km/ walisz prosto w kolesi jak uciekną mają farta jak nie żona zeznaje że najebani wbiegli pod koła ... tyle w tym temacie ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
procedura postepowania na kunickiego w lublinie : 1 pijusy stoją na środku 2 wrzucasz wsteczny 3 odjezdzasz jakies 40-60m 4. wrzucasz 1 ... pedał gazu w podłogę 5. wrzucasz 2  .. pedał gazu w podłogę 6. koło 60 km/ walisz prosto w kolesi jak uciekną mają farta jak nie żona zeznaje że naje***i wbiegli pod koła ... tyle w tym temacie ...
Może i to jest sposób. :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej by go zamknęli (tego co zastrzelił w obronie własnej) i jeszcze kazali wypłacić odszkodowanie rodzinie bandziora. W Polsce dominuje lewackie prawo. Głosujcie nadal na "jewropejczyków" to nie wyjdziecie na ulicę, a domy będziecie musieli murami obudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba bylo rozjechac kurwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hola, hola! Art. 25. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem. § 2. W razie przekroczenia granic obrony koniecznej, w szczególności gdy sprawca zastosował sposób obrony niewspółmierny do niebezpieczeństwa zamachu, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. § 3. Nie podlega karze, kto przekracza granice obrony koniecznej pod wpływem strachu lub wzburzenia usprawiedliwionych okolicznościami zamachu.   Nie byłbyś przestraszony i wzburzony, gdyby rzuciło się na Ciebie czterech napastników?
Litera prawa nie ma znaczenia bo liczy się interpretacja sądów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna wiadomo że dresy pojedyńczo się zawsze boja, jak jest przewaga wielokrotona to są bardzo odważni. "Po co mo mózg, przecie mam dres"- to zawsze do nich pasowało
Oczywiście "rząd" nic nie zrobi z pijanymi bandytami, bo wg nich jedynym "problemem" w kraju są Kibole piłkarscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście "rząd" nic nie zrobi z pijanymi bandytami, bo wg nich jedynym "problemem" w kraju są Kibole piłkarscy.
Dlatego ten kaszubski żyd musi odejść,nie panuje już nad niczym !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieje sie na kunickiego ostatnimi czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę o zakład, że to byli pijani kibole, którzy wyszli z jakiegoś baru po oglądnięciu meczu. Typowe kibolskie bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście "rząd" nic nie zrobi z pijanymi bandytami, bo wg nich jedynym "problemem" w kraju są Kibole piłkarscy.
  Co ty p i e r d o l i s z??? Przcież to są klasyczne synonimy: PIJANY BANDYTA = KIBOL PIŁKARSKI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...