Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pobili mnie, gdy w nocy łapałem pokemony". Ma uszkodzony kręgosłup i połamane żebra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2016 r. o 08:52 Powrót do artykułu
stary i... sorry madry inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@a - dziwisz się? Przecież to pokolenie "1600 brutto" pelne frustracji  i nienawiści. Pokolenie jp2 i "dobrej zmiany". Mnie już nic nie zdziwi. Bo grał w pokemony? Sam mam 40 lat i kilka razy to odpaliłem, z ciekawosci. Czy przez to zasługuje na to by mnie pobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówi się ,że głupota nie boli ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary a głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antonio Banderas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by się chłop wstydził publicznie przyznawać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie nie widzisz śmieszności tej sytuacji, tego hobby. pewnie taki sam poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiadomo że nikomu nie zrobił krzywdy, może sie chamsko zachowywał, jak człowiek jest czyms pochłonięty to nie zwraca uwagi na innych i może to sie na nim odbiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiadomo że nikomu nie zrobił krzywdy, może sie chamsko zachowywał, jak człowiek jest czyms pochłonięty to nie zwraca uwagi na innych i może to sie na nim odbiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może komuś podebrał pokemona przed nosem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokemon się bronił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary a głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZORG napisał:
@a - dziwisz się? Przecież to pokolenie "1600 brutto" pelne frustracji  i nienawiści. Pokolenie jp2 i "dobrej zmiany". Mnie już nic nie zdziwi. Bo grał w pokemony? Sam mam 40 lat i kilka razy to odpaliłem, z ciekawosci. Czy przez to zasługuje na to by mnie pobić?
Inny idiota od razu miesza do tego politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie narzekający na "niedojrzałość" grających w cokolwiek są smutnymi ludźmi, którzy nie mają żadnego ciekawego hobby i nie mogą zrozumieć, że ktoś może po pracy i w wolnej chwili robić coś innego niż oglądać telewizję :) To jest trochę śmieszne, że w dzisiejszych czasach, gdy gry wideo są często na poziomie holywoodzkich produkcji - i przebijają je często jakością fabuły - nadal traktowane są jak zabaweczki dla dzieci. Akurat nie mówię tu o Pokemon GO, bo to prosta aplikacja, ale to w praktyce alternatywa dla kolekcjonowania znaczków. Co w tym niedojrzałego? Definicja człowieka dojrzałego według niektórych - 8 godzin pracy, a później do domu, obiad, telewizor (ewentualnie książka, to jeszcze można) i spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORZESZ TY POKEMON ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może żona mu w........ła, że się głupotami zajmuje zamiast domem i dobrze by zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobicia nie popieram, ale będąc w tym wieku wstydziłbym się pokazać twarz i przyznać publicznie, że bawię się w grę dla niedojrzałych idiiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz sam wygląda jak POKEMON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...