Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pobili mnie, gdy w nocy łapałem pokemony". Ma uszkodzony kręgosłup i połamane żebra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2016 r. o 08:52 Powrót do artykułu
popieram oprawców jako metodę wychowawczą na starych durniów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary pryku wnuki bawić a nie pokemony łapać!!! kretyn jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary dureń ! Mam nadzieję, że się wyleczył z głupoty, pajac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy robi to co lubi, a poza tym to kto Ci powiedział że w życie trzeba być poważnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbierał pokemony.... a co miał powiedzieć? że poszedł po pracy z kumplem cyknac w parku po zerosiódemce? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapał pokemona, a ten mu zdemolował facjatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi ogarnia totalne ogłupienie. Dorośli ludzie latają w nocy po miastach i po miejscowościach i szukają pokemonów. Czy aby wszyscy w domu zdrowi??? Babcia też si dobrze ma???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po wuju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcial to ma, w nocy to sie w domu siedzi a nie lata po lakach. Poza tym facet ma widac swoje lata a glupi jak gimbus, pokemonow szukal buhahahaha loj jeny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina tuska of koz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to bylo nowe okreslenie chodzenia na qrestwo? Młodzi mają swój słownik, czemu stare pryki mieliby być gorsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pewnie znajdą się wielcy mędrcy według których to wina gry a nie tego oto pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota nic dodać nic ująć........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje artykułu, a i tytuł extra ! Rozbawił mnie ten szmatławiec ! Pomysł przedni , rozrywkowy , ciekawe czy ANI MRU MRU to podchwyci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre, dostateczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam jedno kazdy  kto nie byl dzieckiem w czasie premiery bajki czyli w 2000 roku, gowno ma do powiedzenia o pokemonach. Tacy ludzie nigdy tego nie zrozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a , nie mogłeś łapać pokemony na swiatowych dniach młodzieży? po to własnie wymyślono te dni,i przypilnowane to jest i laski w kolorach tęczy,a tak baranie zebrałeś po ryju i wyglądasz ,jak wyglądasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, że ci dali w***, czyli wypokemonowali cię!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zespół R go dorwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za tą wiadomość trzeba zapłacić co mnie dobija więc nie przeczytałem do końca bo nie mogłem.. ale rozmawiałem z tym gosciem w szpitalu.. mi mówił że jak kosił trawę dzisiaj rano na działce syna bo mu strasznie zarosła to przyszli do niego z ochrony (wtedy tego nie wiedział) i go pobili. pogruchotali kośći.. połamania.. a tu piszą że zbierał pokemony... i to jeszcze za kase...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...