Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pobili mnie, gdy w nocy łapałem pokemony". Ma uszkodzony kręgosłup i połamane żebra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2016 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Sądząc po gębie, to raczej, pokemonów nie łapał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Robert powinien trafić niezwłocznie na oddział psychiatryczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki stary a taki .......gupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny tytuł gratuluję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to dobre zdjęcie do tego artykułu ? Nie chcę osądzać po zdjęciu, ale ten pan wygląda jakby zbierał radia z cudzych samochodów, a nie jakieś tam pokemony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szuflandia szuflandia szuflada zboczeńcu zwyrodnialcu ty! Ps. Oczywiście nie do Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na foto nie wiem czemu ,ale nuci mi się tak lwowska piosenka : "O północy się zjawili jacyś dwaj cywili, mordy podrapane, włosy jak badyli Nic nie jedli, nic nie pili tylko mordy zbili tylko mordy zbili tajoj.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary zjeb dostał po ryju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare a głupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam małżeństwo - oboje są naukowcami i mają tytuł doktora i razem ze swoim synkiem grają w Pokemon GO. Tak więc przestańcie pozować na inteligentnych hejterzy, bo tylko sami się okłamujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Do czego ten świat zmierza! Dali nam internet, portale społecznościowe smartfony i jeszcze kilka innych zabawek by nas kontrolować i sterować jak się da a my jak to stado baranów - jeden w przepaść a reszta za nim. Oprzytomnijcie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja zeby przeczytac artykul mam wykupic abonament.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary a głupi - pokemonów mu się zachciało to ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wstydzi się taki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi to przecież jaja wymyślone przez dziennikarzy. Jeszcze jeden przykład jak można podpuścić gawiedż. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...