Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za 72tys.pewnie można by kogoś wyleczyć ale w końcu czy szpital jest od leczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"o dokument liczący 136 stron, zawierający skomplikowane informacje. Jest za wcześnie, żeby to komentować – mówi Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu województwa odpowiedzialny m.in. za służbę zdrowia." czytaj:jestem tak głupi,że nie wiem o co w tym dokumencie chodzi.Potrzebuję kogoś kto przeczyta i wyjaśni mi co oni tam piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli za jedną stronę zapłacono ponad 500zł. A ni można było zamówić tylko jednej strony za te 500, zawierającej jeden wyraz: TAK lub NIE (za połączeniem)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam E&Y robili audyty u nas w firmie, wiarygodność 200% znają się na mydle i powidle czyli wszystkim, duża część pracowników tych szpitali może szukać  nowej pracy lub pójdą do outsourcingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn. mówiąc prościej - dokumentu nie dano radnym, a "zapoznanie się" ze 136-stronnicowym dokumentem odbędzie się w trakcie sesji, trwającej przeciętnie od 40 minut do gór 3 godzin? Ktoś jest w żartobliwym nastroju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego jest Urząd Marszałkowski ? czy nikt z jego urzędników nie jest w stanie takiej analizy zrobić w ramach normalnych obowiązków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"o dokument liczący 136 stron, zawierający skomplikowane informacje. Jest za wcześnie, żeby to komentować – mówi Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu województwa odpowiedzialny m.in. za służbę zdrowia." czytaj:jestem tak głupi,że nie wiem o co w tym dokumencie chodzi.Potrzebuję kogoś kto przeczyta i wyjaśni mi co oni tam piszą.
W końcu zielony badyl a w dodatku tylko kowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...