Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najgorszy szpital w Lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli chodzi o leczenie dzieci to tak. Warunki ciężkie, lekarze to konowały. Medyczne getto.
0
Jeśli chodzi o leczenie dzieci to tak. Warunki ciężkie, lekarze to konowały. Medyczne getto.
0
każdy ma wybór jak się nie podoba to są inne szpitale
0
Mojemu synkowi uratowali życie...
0
Mój syn miał ciężką operacje w tym szpitalu parę lat temu. Pęknięcia kość przedramienia zerwane ścięgna, nerwy i żyły. Operacja trwała kilka godzin.Operował dr Bojar już nie pracuje.Nieraz tam byłem z najstarszym synem lub młodszym.Dziecko jest sprawne i zdrowe więc nie mogę złego słowa powiedzieć o tym szpitalu.A że są kolejki niestety jedyny szpital dla dzieci na lubelszczyznie.
0
Najgorszy szpital w Lublinie.
na jakiej podstawie sie tak wypowiadasz moze troche tresci a nie ni z mlotka ni z kolowrotka
0
Jeden z lepszych szpitali   ,  w  tym szpitalu uratowano życie mojemu  dziecku. Pozdrawiam cały  personel szpitala.
0
Pozdrowienia dla  personelu  szpitala  Dziecięcego w Lublinie ,kilka lat temu  uratowaliście życie mojemu dziecku. 
0
Może w takim razie, ktoś myślący wpadnie na pomysł, żeby 850 tys. zł, które ma dostac CSK, przekazac na Szpital Dziecięcy,który,chyba nie muszę przekonywac, jest naprawdę potrzebny. Jak to się dzieje, że na takie hipsterskie, pseudointelektualne bzdury jest kasa, a na szpitale nie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: