Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżby jakiś spadochroniarz z Gdańska trafił do Lublina i chce sobie wybudować trójmiejską SKM-kę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe jak to będzie. Zastanawiam się, gdyz linia ta (nr 30 --- Lublin Północ - Łuków) o której wspominacie i która jest modernizowana, widnieje na liście linii zakwalifikowanych do likwiodacji lub na których nieopłacalne jest utrzymywanie ruchu pociągów. Lista dostępna była na stronach PKP-PLK, a wykonanie jej PKP zleciło firmie zewnętrznej. Z jednej strony modernizacja, a z drugiej strony takie opracowanie? Nic nie rozumiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bardzo dobry pomysł!! - pod warunkiem, że kolejka będzie jeździła często!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŚWIETNY POMYSŁ! WRESZCIE JAKIEŚ SENSOWNE ROZWIĄZANIE, A NIE GŁUPIA PROPAGANDA. MY, MIESZKAŃCY LUBLINA CZEKAMY NA SZYBKĄ REALIZACJĘ I NISKIE CENY BILETÓW. JUŻ OD DAWNA POWINNO TO BYĆ W TEN SPOSÓB ROZWIĄZANE. PROPONUJE PRZEDŁUŻYĆ TEN POMYSŁ AŻ DO TYCH NOWYCH BLOKÓW NA JANA PAWŁA I GĘSIEJ - Z TAMTĄ CZEŚCIĄ LUBLINA NP. Z BRONOWIC KOMUNIKACJA JEST STRASZNA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin jest ubogi w tory, więc można by też wykorzystać bocznicę kolejową przecinającą ul Zęborzycką.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PKS upada, więc uruchomią pociągi? Śmiechy warte...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Żuku! Zrób Pan to, a zagłosuję na Pana!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od wielu lat sugerowane jest takie rozwiązanie. Na początek po istniejących torach i posiadanym taborem.Wspólny bilet miejski z elektronicznym rozdziałem zysków.Połączenia kolejowe zmniejsza ruch samochodowy o 10-20 procent. To jedyny sposób na odkorkowanie Lublina. Od kilku lat Urząd Marszałkowski planuje utworzenie kolei aglomeracyjnej.Od kwietnia szynobus do Lubartowa. Jest szynobus do Swidnika i na lotnisko. Aby tak dalej.Takie rozwiązanie to miejsca pracy, wygoda dla mieszkańców i sprawniejszy transport.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomysł dobry, ale chyba trochę drogi. Za 200 mln cyba można bardziej poprawić tranasport w mieście: przebudować parę istotnych skrzyżowań, dobudować brakujące ulice itp.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolej miejska miałaby sens, gdyby dworzec PKP był na placu Litewskim. A tak kto będzie jeździł na Klin i po co? Na targ po fajki od Ukraińców? Do cukrowni której nie ma? Żuk już kompletnie odlatuje. Lepiej by za tą kasę wyremontował jakąś ulicę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przecież do ul. Torowej nie ma cywilizowanego dojazdu, w zasadzie tylko drogi polne...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zastanówcie sie, gdzie pociągnąć tory blizej centrum po jakiejś dwupasmówce przez środek np od Turystycznej przez Tysiaclecia (przystanek koło 3 Maja) do Muzeum Wsi, albo gdzieć w Jana Pawła czy Krasnicką, im bliżej centrum tym wieksze powodzenie, ale kierunek działań dobry
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to ja proponowałem stację kolejową na Dolnej Panny Marii i potem wiaduktem tory przez park. No ale to są miliardy. Dlatego proponuję dać sobie na wstrzymanie z tą całą koleją i wreszcie wyremontować dziurawe ulice w Lublinie. No ale dopóki Żuk rządzi to niestety będziemy karmieni taką propagandą, a ulice nadal będą dziurawe. Tylko PiS.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ratuszu siędzą i z nudów wymyslają cos nowego a może ratusz znajdzie pomysł na odsnieżanie chodników żeby ludzie mogli bezpiecznie się poruszać. Ul Lwowska od Biedronki do przystanku przy placu Singera.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Gdańsku generalnie korki są gorsze niż w Lublinie, tak że ta SKMka niewiele tam pomaga. Z Gdańska do Gdyni pociągiem jedzie się tyle samo co z Lublina do Lubartowa busem, a odległość deko mniejsza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OCZYWŚĆIE TO BĘDZIE MIAŁO SENS JEŚŁI KOLEJ SKOMUNIKUJE SIĘ Z MPK?!?!INACZEJ O d*** POTŁUC, MAMY OBRAZKI Z DOWOZEM PASAŻERÓW NA LOTNISKO..ZNOWU KOLEJOWE BURAKI SIĘ NIE POPISAŁY!CO DO PLANOWANYCH PRZYSTNAKÓW TO ŻUKOWE CHŁOPAKI WYGRZEBAŁY ZAŻUŁCONE PLANY Z PRZED 1989 ROKU.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale jak chcesz skomunikować kolej z MPK? To nic nie da. No bo co jak pociąg się spóźni to 150 ma na niego czekać? przecież to absurd
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aron napisał:
Kolej miejska miałaby sens, gdyby dworzec PKP był na placu Litewskim.
Bardziej realnie, to mógłby być w okolicach zamku, na terenach działęk wzdłuż ul. Unii Lubelksiej. Technicznie możliwe jest pociągnięcie tam torów przez Łęczyńską, a następnie podpięcie się za przystankiem Lublin Północny. No, ale to za 100 lat, może.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przede wszystkim takie dociągnięcie torów to ciężkie miliony, wywłaszczanie ludzi itp. itd. Dlatego trzeba dać sobie spokój z mrzonkami kolejowymi i wyremontować wreszcie ulice. A w zimie - odśnieżać. Inna sprawa że np. w takim Rzeszowie dworzec PKP jest w centrum miasta czy w Białymstoku a i tak wielkiego zapełnienia w puciongach tam nie ma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To po co zlikwidowali rozjazdy / i to całkiem niedawno !/ potrzebne na planowanej właśnie na Czubach stacji?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: