Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociągi Warszawa - Lublin prawie zawsze spóźnione

Utworzony przez Ted, 6 kwietnia 2012 o 09:18 Powrót do artykułu
Jeżdzę pociągami Lublin - Warszawa bardzo często i spieszę donieść moim współpasażerom, że linia ta na niektórych odcinkach ma dobrze ponad 100 lat bez poważnijeszego remontu! Najpierw czekają na spóźnione pociągi nie wiadomo skąd, a później nadrabiają spóźnienie kosztem pasażerów, których rzuca po całym przedziale jak gruszkami na furmance. I to co robi PKP aby jechać jak najszybciej dawno już przekroczyło wszelkie granice bezpieczeństwa. Polecam wszystkim aby zwrócili uwagę z jaka prędkością pociąg jedzie po rozjazdach w Sobolewie i Łaskarzewie. Czy ktoś w ogóle mysli o bezpieczeństwie czy tylko "do przodu może się jakoś uda"? Polecam refleksji. Również to jak pociągi pospieszne przepuszczają stale pociągi osobowe (np podczas remontu torów w Klementowicach). Ciekawe czy to celowa strategia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale jaki jest problem? Niech ten pan zrezygnuje z pociągów i przesiądzie się choćby w PolskiegoBusa, gdzie za około 15zł dojedzie w 2,5h i to w standardzie nieporównywalnie wyższym niż na PKP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czemu Pan Tomasz jeździ tak często do Warszawy??? Przecież władze Lublina tak bardzo dbają o mieszkańców, na wyścigi marszałek, prezydent, wojewoda... Dziękuje Panu Hetmanowi za tak liczne i szczere życzenia. Można by było częściej? Na przykład, co pięć minut! W końcu idą święta... i tak się przyjemnie od tych życzeń robi na serduszku. Dziękuję przynjmniej za to, no bo za co więcej???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ted napisał:
Jeżdzę pociągami Lublin - Warszawa bardzo często
Może słyszałeś, że nasza kolej dbając o pasażera, rozpocznie chyba niedługo remont na pośpiesznej linii Dęblin- Łuków. Hetman zapowiedział, że będziemy latać i tory już tak bardzo nie są potrzebne. Ba, ponoć w Dzienniku Wojewódzkim z 01.04 br. pojawił się ukaz, że druga nitka torów między Lublinem a Puławami ma być zdemontowana i przeniesiona do nowego lotniska, dla wygody będzie 8 torów aby nie powodować zbędnych przestojów i mijanek (jak na Gubałówce).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
29-go marca TLK ze Szczecina przez Poznań spóźnił sie 2ipół godziny. Przed Warszawą awaria lokomotywy, potem wypadliśmy z rozkładu i staliśmy już w samej Warszawie ale przed Zachodnią.Potem dłuższa przerwa na Wschodniej (zmiana lokomotywy) doczekaliśmy się tam ostatniego pociągu do Lublina, który jednak pojechał po nas. A IC nie poczuwa się do niczego. Szkoda mi konduktorów bo się nasłuchali a oni też musieli być dłużej w pracy. Przesiadł bym się do Polskiego Busa ale jeżdżę do Poznania a mają tam fatalne skomunikowanie, a koszt podobny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ted napisał:
Jeżdzę pociągami Lublin - Warszawa bardzo często i spieszę donieść moim współpasażerom, że linia ta na niektórych odcinkach ma dobrze ponad 100 lat bez poważnijeszego remontu!
Następnym razem proszę, żebyś tak się nie śpieszył, to może mniej bzdur napiszesz Gdybyś rzeczywiście jeździł regularnie, to wiedziałbyś że remonty były i to w niektórych miejscach całkiem niedawno - np. NG na szlaku Sadurki - Motycz w 2008r. Te 100 lat to już w ogóle nie wiem jak skomentować, bo ręce opadają. Ale cóż, skoro mamy w kraju 38 mln. ekspertów od ekonomii, służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, piłki nożnej itp. to należało się spodziewać, że będą też "eksperci" od kolejnictwa ;-P
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: