Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do Parczewa za darmo bo kanar nie wyrabia ze sprzedawaniem biletów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre ujęcie. Pokazuje ze Inter City ma pasażeróww D**e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to niech ktoś wreszcie zrobi porządek z kasami na dworku w Lublinie i Puławach gdzie są wiecznie kolejki po 50 - 100 osób do jednej kasy, bo nie dość że nie ma biletomatów, jak to jest na pociągi REGIO np w Poznaniu, Warszawie czy Krakowie. Poza ty ten wieczny bałagan spowodowany przez ludzi którzy kupują bilety grupowe albo z wyprzedzeniem czasu( np na za miesiąc), bo nie łaska kupić w internecie - tylko trzeba robić sztuczny tłok na dworcu. Kiedyś to przynajmniej była na to specjalna kasa, a nie jak teraz że wszędzie stoją ci ludzie i robią bałagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czytałem artykułu, wszedłem tutaj tylko dla zdjęcia. Tyłeczek pierwsza klasa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie za 2zł Lublin - Świdnik to wreszcie coś zarobicie... Ps Pani ze zdjęcia wymiata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre ujęcie. Pokazuje ze Inter City ma pasażeróww D**e
  W takiej to niejeden chciałby być :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitalne zdjęcie. Ja także wszedłem tu żeby je zobaczyć no i chyba będzie trzeba się przejechać tą koleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...