Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Początek roku akademickiego w Lublinie. Wiele kierunków nie ruszy

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 1 października 2014 o 09:09 Powrót do artykułu
Jak czytam nazwy tych kierunków i łączę to z faktem , że prowadzone są one na wschód od Wisły, to aż mi żal tych studenciaków ze zdjęcia. Miałem szczęscie skończyć prestiżowy kierunek z dobrymi perspektywami i to w wielkim mieście. Pamiętam, swój zapał i energię kiedy zaczynałem studia i wiem co oni przeżywają. Szkoda mi, że rynek pracy zweryfikuje jakieś 85% z nich łamiąc cała ambicję i poczucie własnej wartości, którymi w tej chwili promieniują.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UMCS nie uruchamia chemii? Źle się dzieje. Chyba, że ludzie poszli po rozum do głowy i nie pchają się na uczelnie, tylko wybierają technika i kształcą się na zawodowo.
0
UMCS nie uruchamia chemii? Źle się dzieje. Chyba, że ludzie poszli po rozum do głowy i nie pchają się na uczelnie, tylko wybierają technika i kształcą się na zawodowo.
  Patronka pewnie byłaby dumna :)
0
będzie co podu...czyć
0
Pracy i tak po tych wszystkich kierunkach bardzo wyższych studiów nie ma i nie będzie.Żeby stąd wyjechać nie potrzeba mieć ukończonych studiów a wyjeżdżać trzeba bo innej drogi nie ma i nie będzie.
0
Na szczescie po maturze zrobilam sobie technika... !
0
Chemia na UMCS ma się całkiem dobrze, nie uruchomili tylko ochrony środowiska!
0
Bez urazy, ale poza prawem i medycyną ,  jeśli nie ma się koneksji rodzinnych,  to pozostaje tylko nauka języka obcego i wyjazd z tego kraju "mlekiem i miodem płynącego " , jak to w 80-tych latach mówiła tzw. "solidarność rolników indywidualnych"...;-(((
0
Chemia na UMCS żyje! Co wy tu ściemy walicie...
0
wracając do zielonej wyspy - którą nie jest Kongresówka   W tym momencie rozpoczynam przyswajanie słów z zakresu specjalistycznego języka obcego jak za dużo rąk do pracy to przestańmy się mnożyć Ukraińska młodzież i tak nas zaleje a jeszcze jedno zajebiste pytanie do BOGATYCH czemu Wy się tak słabo mnożycie?? mało znam osób zamożnych którzy mają wiecej niż 2jkę  
0
Należy właściwie dobierać kierunek .... im trudniej na studiach tym łatwiej w życiu. Ja ukończyłem kierunek konstrukcyjny na PL i ..... nie byłem nigdy choćby jednego dnia na bezrobociu a zarabiam tyle że bez stresu  planuję przyszłość tutaj w Polsce. Nie myślę o wyjeździe na zmywak.... choć na rok dwa w celu  uzupełnienia doświadczeń może i warto. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: