Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Początek zwolnień w Galerii Centrum?

Utworzony przez mm, 13 września 2009 r. o 16:20 Powrót do artykułu
Toż to najdroższy sklep w mieście - wszędzie przeceny - tam po przecenie drożej niż w innych przed. Kto kupi ciucha za parę setek, jak obok jest tańszy i wcale nie gorszy. I tak długo istniał - tylko szkoda ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej szkoda ludzi...dziewczyny nie dajcie się!!!Niejedna z Was przepracowała tam całe swoje zawodowe życie. Walczcie o swoje prawa i godne odprawy.Pozdrawiam wszystkie długoletnie pracownice:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowały i to jeszcze jak!!! Odkąd pamiętam jeśli przechodziłam obok galerii zawsze tak zaszłam. Wszystkie panie były bardzo ale to bardzo miłe nigdy nie spotkałam się z tym żeby któraś zachowała się inaczej. Szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIE,TAM BYŁO I JEST BARDZO DROGO,CHOĆ CZASAMI NAPRAWDĘ CHCIAŁAM COŚ KUPIC TO WYCHODZIŁAM BO CENA ZWALAŁA MNIE Z NÓG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...