Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poczta Polska = Państwo w Państwie

Utworzony przez witek, 24 stycznia 2008 r. o 18:16
To jest po prostu żenujące, w piątek 17.01 wysłałem list priorytetowy za 2,10zł miałem więc nadzieję że dojdzie najpóźniej w poniedziałek ale cóż komu zleciłem tą usługę Poczcie Polskiej a poczta jak poczta a po moim liście ani śladu a mamy dzisiaj już 24.01. Pieniądze wyrzucone w błoto !!! A mogłem wysłać INPOST za 1,22zł i jestem pewien że doszło by 2x szybciej !!! Piszcie o swoich doświadczeniach związanych z PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zupełności zgadzam się z tobą, powinniśmy zorganizować jakąś akcje protestacyjną przeciwko Poczcie Polskiej. Np nie wysyłać przez nią listów, nie płacić u nich rachunków wszystko może by się nauczyli wreszcie że klienta się szanuje a nie poniewiera. W końcu płacimy za usługi ciężkie pieniądze a usługi są wykonywane w stopniu zatrważającym o ile są realizowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
W zupełności zgadzam się z tobą, powinniśmy zorganizować jakąś akcje protestacyjną przeciwko Poczcie Polskiej. Np nie wysyłać przez nią listów, nie płacić u nich rachunków wszystko może by się nauczyli wreszcie że klienta się szanuje a nie poniewiera. W końcu płacimy za usługi ciężkie pieniądze a usługi są wykonywane w stopniu zatrważającym o ile są realizowane
ludzie nie dajcie się zwariować: Oburzona paniusia , że list nie doszedł - a co tylko wasz list ma natychmiast dojść ot tak od razu ,może paniusia przed zamknięciem go wysłała a może jak w tej bajce w kieszeni go zatrzymała. Słyszałem ostatnio na przystanku autobusowym coś o kursowaniu autobusów : nie ma itd. była to sobota a paniusia myślała , że dzień powszedni i obrzuciła kierowcę swoją kulturą . W dodatku nie zastanowiła się ,że był olbrzymi korek bo był wypadek. ZA GROSZ INTELIGENCJI ALE W SIECI MOŻNA SIĘ PO CICHU WESPRZEĆ zastanówmy się czy coś to mogło spowodować ,a później oskarżajmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...