Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poczta upomni się o abonament. Nawet za 5 lat

Utworzony przez krzesimir, 7 listopada 2009 r. o 08:51 Powrót do artykułu
CODE napisał:
SYGNAŁ TELEWIZYJNY MUSI BYC ZAKODOWANY. ZMUSZANIE DO OPŁAT ZA POSIADANIE ODBIORNIKA TV MOGŁO BYC W PAŃSTWIE O RZĄDACH DYKTATORSKICH, REŻIMOWYCH ,TOTALITARNYCH, CZY JAK TAM ZWAŁ. W DEMOKRACJI MUSIMY MIEĆ PRAWO WYBORU: CO CHCEMY OGLĄDAĆ I ZA CO PŁACIĆ. SYGNAŁ ŁATWO ZAKODOWAĆ I UDOSTĘPNIAĆ TYLKO TYM CO PŁACĄ, JAK TO SĘ DZIEJE WE WSZYSTKICH TELEWIZJACH CYFROWYCH, A NIE ZMUSZAC WSZYSTKICH DO PŁACENIA NAWET JAK SIĘ NIE OGLĄDA.CZY PO TO WALCZYLIŚMY Z TOTALITARYZMEM BY MIEĆ NIEWOLNICZE NAKAZY???
Całkowita racja zaś pan Dziewulski jako mało zorientowany w prawie winien za ciecia pracować a nie twierdzić i udzielać jakichkolwiek informacji ,-że płacimy za samo posiadanie odbiornika ten pan nie ma za grosz jakichkolwiek kompetencji co widać że na przypisach prawnych zna się jak świnia na astronomii .Za samo posiadanie odbiornika tv nie jesteśmy zobowiązani do ponoszenia jakichkolwiek opłat bo stało by się to wymogiem Reżimowym stosowanym w państwach totalitarnych .Dlatego zgadzam z w/w opinią !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru płacić za reklamy i głupie seriale których nie ogladam. Nie mam zamiaru płacić na tych aktorzynów którzy za jeden dzień biorą 5000zł a ja muszę 4 miesiące na taką kwotę zarabiać !! Kurrr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepłacący napisał:
Tusk chciał zlikwidować abonament, ale przeciwstawiło się SLD, PiS i przede wszystkim prezydent Kaczyński. Czy teraz już wiecie na kogo głosować?
Na ciebie pajacu trzeba... dobrze gadasz baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Prosze mi pokazać umowe na abonament albo udowodnić to że mam telewizor i nie płace tej ,,daniny''. Przypominam iż pracownik poczty nie ma prawa wejść do domu i sprawdzić. Może to zrobić jedynie policja wraz z nakazem. A i jeszcze jedno - Pocałujcie mnie w D. złodzieje z TVP.
A nich no jakiś pajac spróbuje wejść bez stosownego nakazu czy bez policjanta do domu niech tylko zbliży się do bramki , mam 3 duże obronne psy jeden ostry drugi bardzo ostry a trzeciego trzymam pod kluczem jak ktoś wchodzi, bo toleruje tylko domowników więc zapraszam na kontrolę bez stosownego nakazu czy bez stróża prawa ! a poza tym ja też nie podpisywałem żadnej umowy z kimkolwiek na dostarczanie tego chłamu z TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma poczta do abonamentu.Poczta ma dostarczać listy i paczki.A może niech poczta pobiera alimenty, datki na tacę i składki na komitet rodzicielski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina posłów i prezydenta z PiS-u, że niektórzy bojący płacą abonament na media polityczne. Należy uważnie głosować w następnych wyborach, żeby nie było pomyłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pisiory płacą na kaczą tv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
curwaaaaaa kiedy wreszcie to się skończy!!! kiedy wreszcie odjebiecie się zasrani politycy od tego co ja oglądam. To wszystko przez sojusz czerwonego PiS-u z jeszcze czerwieńszym SLD Dlatego zyczę wam aby za mój wymuszony abonamenty Szlag wasz wszystkich trafił, zeby na waszych grobach nawwet trawka nie wyrosła,za ten wasz wymysł płacenia abonamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość społeczeństwa nie płaci abonamentu. Kiedy wreszcie ci na górze to zauważą i zniosą ten bezsensowny podatek. Zakodować TVP. Kto chce oglądać to badziewie niech płaci a reszta będzie miała święty spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki abonament i za co płacić jak w Polsce nie ma żadnych mediów publicznych tylko polityczne, kierowane przez pisowców . Za media polityczne, które są tubą propagandową powinny płacić partie a nie zwykli obywatele. To jest skandal i okradanie uczciwych obywateli tego kraju. Jak można w XXI wieku płacić za to że posiada się skrzynkę zwaną urzędowo aparatem. Przy wyborach należy dobrze patrzeć na kogo się głosuje, żeby w przyszłości nigdy nie powtórzyła się historia kiedy to pisowski prezydent zawetował jedynie słuszną ustawę o abonamencie rtv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strzelec napisał:
Abonament płace od 40 lat,bez dnia przerwy.I widzę ,że dalej będe płacił , ale nie to jest problemem tylko to, że 40 lat temu zarejstrowałem telewizor.I teraz będąc na emeryturze muszę płacić "frycowe", nawet wówczas jak na dłuższy czas wyjeżdżam za granicę, a telewizor stoi bezużytecznie w zamkniętym mieszkaniu.Moja emerytura minimalnie przekracza próg biedy, aby być zwolnionym z płacenia. Poczta chwali się tym ,że potrafi ścigać zarejstrowanych,a ci co nigdy nie płacili dalej nie będą płacić. Pozdrawiam wszystkich,którz płacą "frycowe".
Nieznajomość prawa szkodzi!!! Aby nie płacic abonamentu należy wyrejestrować odb..TV na poczcie i po kłopocie,ale nie należy pod żadnym pozorem przerywać,zaprzestawać płacenia abonamentu ponieważ to nic nie daje a zaległości komornik i tak ściągnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie, czy Media Markt płaci za kazdy "odbiornik" ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepłacący napisał:
Tusk chciał zlikwidować abonament, ale przeciwstawiło się SLD, PiS i przede wszystkim prezydent Kaczyński. Czy teraz już wiecie na kogo głosować?
On chciał płacic prosto z kasy panstwowej np.tak jak nauczycielom i strazakom. I wtedy by kupił sobie telewizje publiczno tak jak teraz ma Tusk Vision Network. Tak wiemy na kogo głosować . Nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gh napisał:
On chciał płacic prosto z kasy panstwowej np.tak jak nauczycielom i strazakom. I wtedy by kupił sobie telewizje publiczno tak jak teraz ma Tusk Vision Network. Tak wiemy na kogo głosować . Nara
Kandyduj gh - zagłosuję na Ciebie. Nara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że obecnie płacimy podatek rtv to wina PiSu i wina ludzi którzy głosowali na tą partię. Żeby nie mieć żalu, to należy w przyszłości uważnie głosować w wyborach do żłobu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi,którzy w ogóle nie zarejestrowali odbiorników RTV - a mają po trzy telewizory i radia w domu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrejestrujcie telewizory! 2 lata już nie płacę po wyrejestrowaniu i jestem bardzo szczęśliwa że nie dokładam do tego chłamu i prezesowskich pensji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy udzielają obecnie rad jak głosować w przyszłych wyborach zaczynają mnie wkurzać.Chyba macie zbyt mało lat,bo nie pamiętacie historii /najnowszej/.Wszystkie partie były już przy władzy-Czy zrobiła któraś coś dobrego dla kraju,dla społeczństwa?Po każdych wyborach zaczyna się dzielenie "schedy"(podział stanowisk-Przy udziale kłotni i awantur).Póżniej już pozałatwieniu tego "patriotycznego zadania"-zaczyna się ustalanie wynagrodzeń.Następnie biorą się za tematy tzw.dyżurne zktórych nigdy nic nie wynika,a społeczeństwo doskonale może bez nich funkcjonować i tak minie półmetek i tzeba zaczynać nową kampanię wyborczą.W międzyczasie dojdzie jakaś aferka.Więc cały czas mają ciężką pracę.Tak jest już od lat 20-tu.Więc nie dawaj mi jeden z drugim wskazówek na jaką partię mam głosować.Nie biorę udziału w wyborach już od lat 6-ciu.Wszyskie partie jakie były przy władzy prowadziły działania antypolskie (zawsze prywata na pierwszym miejscu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
telewizor kupiłam za swoje pieniądze i jeszcze mam płacić haracz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia dlaczego TVP, czy moze poczta (bo ja juz tego nie ogarniam) na sile chce sciagnac zaleglosci z tytulu oplat abonamentowych od osoby zmarlej 2 lata temu :| sprawa wyglada tak.... moja ciocia oplacala abonament RTV regularnie. zmarla, wiec powiadomilismy o jej smierci wszystkie instytucje, od roku dostajemy listy - adresowane na nia - ostatnio od firm windykacyjnych, ze nie oplaca abonamentu (od momentu smierci)! Do kazdej z tych firm wysylalismy informacje ze ciocia nie zyje (ksero aktu zgonu), kolejny list przychodzil od INNEJ firmy windykacyjnej.... ostatnio juz nawet nie otwieram tych listow tylko odsylam z informacja na kopercie ze adresat nie zyje od dnia..... Czy to naprawde tak trudno zrozumiec, ze osoba nie zyjaca nie ma mozliwosci oplacenia abonamentu??? jakos inne instytucje potrafia to zrozumiec (telefonia komorkowa, TP, NETIA, kablowka - nikt nie robil problemow, umowy byly anulowane z dniem zgonu), a za abonament na sile chca sciagac :/ w d.... mam takia instytucje, nie odladam TV, moze kiedys jak zaczna pokazywac w niej sensowne programy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...