Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod choinką kryzysu nie będzie widać

Utworzony przez koka, 30 listopada 2009 r. o 05:43 Powrót do artykułu
Kryzys w głównej mierze zawitał w.... na szych głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analityk który uważa że tak się wzbogaciliśmy niech poda przykłady tych bogatych i ich bogactw a może przyjechałby na wieś do rodzin wielodzietnych jesteśmy najbidniejszym miejscem w ue więc nie zakłamujcie rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO WYDA 1500 ZŁ NA ŚWIĘTA??GDZIE?? W POLSCE???SKĄD TAKIE FANTASTYCZNE DANE W DZIENNIKU???CHOĆ I MIEDA TV W SWEJ PROPAGANDZIE POLSKI JAKO DRUGIEJ "JAPONII" UNII EUROPEJSKIEJ CHRZANI,ŻE POLSKIE RODZINY WYDADZĄ W TYM ROKU WIĘCEJ NIŻ W ZESZŁYM:POŁOWA NAWET 1500 ZŁ!!!TYLKO Z TEGO CO MÓWIĄ TE SAME MEDIA,WYNIKA,ŻE 70 % RODZIN NIE STARCZA KASY DO PIERWSZEGO, ROZWARSTWIENIE SPOŁECZENE JEST PORAŻAJACE,Z ROKU NA ROK CORAZ WIĘCEJ LUDZIE NIE STTAĆ NA ZAKPU PODSTAWOWYCH RZECZY,NIEZBEDNYCH DO CODZIENNEGO ŻYCIA W GRANICACH PONIZEJ NAWET UBÓSTWA WG STANDARTÓW UNIJNYCH, WZRASTA BIEDA,BEZROBOCIE!!!WIĘC PYTAM JESZCZE RAZ PANÓ Z DZIENNIKA,TVN,. TVP, I INNYCH TUB PROPRAGANDY:KTO WYDA 1500 ZŁ NA ŚWIĘTA??OWSZEM MOZE 5% PROCENT NOWOBOGACKICH Z WARSZAWKI!!RESZTA BĘDZIE DZIADOWAĆ BO OD 1 STYCZNIA NASZE TFUU "WSPANIAŁE" PAŃSTWO (OBECNIE W EKACH HOŁOTY PO=PSL)URACZY NAS PODWYŻKAMI WSZYSTKIEGO TAK,ZE ODECHCE NAM SIĘ ŻYC I ROBIC CO KOLWIEK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda sukcesu wywoływana przez sieci handlowe.A nuż ktoś uwierzy i pędem wydac 1500 zł poleci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koka napisał:
Kryzys w głównej mierze zawitał w.... na szych głowach.
Gdzies juz to czytalem albo slyszalem... Pamietaj, ze mamy w stosunku do zachodu inercje i tak naprawde zaczniemy go odczywac dopiero wtedy kiedy tam sie skonczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Propaganda sukcesu wywoływana przez sieci handlowe.A nuż ktoś uwierzy i pędem wydac 1500 zł poleci.
Ja już wydałem na prezenty dla rodziny 1200 Ale tylko dzięki temu, że wyprowadziłem się z wsiowego Lublina gdzie musiałem pracować za 2 tys. netto u łaskawcy prezesiny z firmy informatycznej. Ludzie uciekajcie stąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamliwa gazeto kto ci płaci za propagandę***z niechęcią myślę o świętach bo mam debet i nie stać mnie na prezenty dla dzieci#będą biedne święta za które dziękuję rządzącym a ty dzienniku nie zakłamiesz rzeczywistości choćbyś nie wiem jak się starał ! Nie było japonii i nie ma irlandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...