Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod prąd na rondzie pod Makro w Lublinie (wideo)

Utworzony przez holdObjour, 17 grudnia 2011 r. o 09:12 Powrót do artykułu
myśląca napisał:
Po pierwsze - nie musisz mnie obrażać, a po drugie - ruch w Polsce jest prawostronny (póki co), więc zjeżdża się w ulicę po PRAWEJ stronie, a nie po lewej. I powinna wjechać w PIERWSZĄ ulicę po PRAWEJ, a nie w drugą. "Przy każdym dojechaniu do ronda nietrudno jest wjechać pod prąd"??? Nawet tego nie skomentuję, bo odzienna jazda po mieście pokazuje, że jest jednak INACZEJ!!!
Czyli jednak "niemyśląca"... Widzę,że jednak mylisz pojęcia: "Skręcić w pierwszą ulicę w lewo" a "zjeżdża się w ulicę po prawej stronie". I czytaj uważniej! -zwłaszcza to,co napisałem,że niektórzy po rondach "usiłują" poruszać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara -więc to jasne,że nietrudno jest wjechać na rondo "pod prąd" -zwłaszcza na tak dużych rondach jak przy Makro. Zwłaszcza,gdy ktoś przyjeżdża z małych miejscowości i czuje się "przytłoczony" ogromem ulic. Mój kolega z okolic Tomaszowa Lubelskiego(niby niegłupi chłopak i Prawo Jazdy ma już przez kilkanaście lat) już wielokrotnie miał problem z trafieniem/dojechaniem na Kalinowszczyznę do Ronda Berbeckiego -oczywiście wjeżdżając do Lublina od strony Zamościa. Nawet jadąc obydwoje z żoną i "dedukując" prawie za każdym razem się mylą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
ta kooorwa!!! ja bym ją puścił... wyciągnąc taką szmate z samochodu i dać tak po ryju żeby już nigdy nie wsiadła za kierownice... yebani niedzielni kierowcy!!!
A ja widzac takiego deb***a tez wysiadlbym z auta i tak ci do...ł ze mialbys co wspominac do konca zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takich jak ona trzeba specjalistów: http://www.ciekawszy.net/Ciekawszy/Show,72,Auto_GhostBusters
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Boże broń nas przed takimi "kierowcami". Jeżeli ona takie manewry wyczynia to kto jej dał prawo jazdy, chyba dostała za ładny uśmiech albo za loda. Taka osoba stwarza tylko zagrożenie na drodze, to co pokazała to brak jakich kolwiek zasad prowadzenia samochodu u braku zdolności do prowadzenia pojazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca z kamerką zachował się naprawdę w porządku, sytuacja wymagała szybkiej i rozsądnej reakcji, dzisiaj niewiele takich trzeźwo myślących kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkm napisał:
Panie Boże broń nas przed takimi "kierowcami". Jeżeli ona takie manewry wyczynia to kto jej dał prawo jazdy, chyba dostała za ładny uśmiech albo za loda. Taka osoba stwarza tylko zagrożenie na drodze, to co pokazała to brak jakich kolwiek zasad prowadzenia samochodu u braku zdolności do prowadzenia pojazdem.
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chciała poruszać się po rondzie "kulturalnie" i zgodnie z ruchem wskazówek zegara Przypomina mi to trochę bajkę Jana Brzechwy o kwoce: "Przyszedł baran. Chciał na grzędzie Siąść cichutko w drugim rzędzie, Grzęda pękła..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale news... serio na pierwsza strone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CB radio uratowało chyba, życie tej kobiecie... dlatego ja zainstalowałem sobie w samochodzie Presidenta - nigdy nic nie wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henry Mleczarz napisał:
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chciała poruszać się po rondzie "kulturalnie" i zgodnie z ruchem wskazówek zegara Przypomina mi to trochę bajkę Jana Brzechwy o kwoce: "Przyszedł baran. Chciał na grzędzie Siąść cichutko w drugim rzędzie, Grzęda pękła..."
To ty chyba jeszcze ronda nie widziałeś, pojedz zobacz jak wygląda "duże" rondo np. w Wawie np. gdzie jeszcze jeżdżą tramwaje. Może by takiego barana tramwaj rozjechał i tyle by było w temacie. Nie straszyła by na drodze innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za... Jakim trzeba być tepym człowiekiem żeby tak wjechac... Ślepą znaków nie widzi i tego jak samochody jeżdżą? Szkoda że jej tir nie staranował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...