Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podczas koncertu Europe zebrano dla powodzian 6,6 tys. zł

Utworzony przez Gość, 26 lipca 2010 r. o 18:07 Powrót do artykułu
wow, a ile zapłacono Europe za występ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
600 tysięcy. Czyli zebrano lekko ponad grosz na każdą wydaną złotówkę. Pogratulować włodarzom tego miasta i uczestnikom koncertu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat ze starszego artykułu o koncercie "Europe" : " Za występ muzycy z "Europe" zainkasują 78 tys. euro (315 tys. PLN), z czego 85 % pokryją środki z Unii Europejskiej. Występowi "Europe" będzie towarzyszyć zbiórka na rzecz powodzian " No to te 6 patyków jak znalazł dla powodzian było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze mówiąc jak na 22 tys osób to 6 tys nie jest za dużo ale zawsze coś, szkoda ze nie zrobiono np wstepu po 1 zł niech by kazdy dał 1 zł juz by było wiecej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
600 kosztowała cała impreza, z tego co wiem, to 78 tys. Euro to samo honorarium dla "Europe".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego ile dostał zespół, koncert był pierwsza klasa. Ja złamanej złotówki nie dałem i nigdy nie dam kiedy zbiera CARITAS bo tak naprawdę to tylko jakiś niewielki procent trafia do potrzebujących a reszta zgarnia czarna mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tej całej kwoty (600 tys. zł) nie można było przeznaczyć na powodzian. Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko. Oczywiście poza osobami, które niewątpliwie wzięły dużą kasę za ten koncert (nie mam na myśli wykonawców)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kwota to lekki wstyd.W tym mieście tylko udają się koncerty darmowe zorganizowane przez markety lub olimp.Gdyby były bilety po 10 zł to połowa by nie poszła.Czy to jest wynik biedy.Raczej nie .To obraz naszego lubelskiego społeczeństwa.Miasto skoków,biedronek i promocji w marketach.Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D:D kupa śmiechu, 6600, na całe miasto wojewódzkie lublin. tyle to ja jeden w miesiąc zarabiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieniutko ! lepiej nie robić takich zbiórek, bo się kompromitujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się szarpneli ... na zorganizowanie święta wydali pewnie z 500 tys. zł a powodzianom dadzą po 33 gosze na osobe brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fotoszok.pl/show.php/78938_festyn-zil.jpg.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tracą zaufanie do Caritasu bo to dla niego była ta zbiórka. Nie wiadomo jaka część pieniędzy przeznaczana jest na ogłaszany cel a jaka idzie gdzie indziej. Nie ma społecznej kontroli nad losem zebranych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy więcej takich imprez. jak ktoś sobie życzy koncert to niech idzie do klubu, wyłoży za wstęp i się bawi. koniec imprez za pieniądze podatników (bo europodatnik to także Polak). w Lubelskich klubach gra czołówka polskich zespołów, jak ktoś jest bardziej wymagający - niech jeździ do Warszawy, Katowic i Chorzowa na koncerty. na bilans z imprezy szczęka opada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza dla plebsu, a ilość zebranej kasy jest dowodem. ..tak, zorganizujmy jeszcze jedne igrzyska - przed wyborami samorządowymi będą dobrze wyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert niezapomniany.Europe to klasa światowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...