Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PODCZAS NOCY KULTURY PRZYŁĄCZ SIĘ DO GRY

Utworzony przez monikas, 30 maja 2010 o 22:34
Specjalnie na Noc Kultury 2010 przygotowaliśmy grę miejską, której uczestnicy podczas zabawy będą mieli okazję poznać obiekty współfinansowane ze środków unijnych. Gra będzie opierać się o zabytki Lublina zlokalizowane głównie na Starym Mieście i w jego okolicach. Zarejestrowani uczestnicy zgrupowani w 5-6 osobowe drużyny będą musieli wykazać się znajomością miasta, sprytem, umiejętnością logicznego oraz analitycznego myślenia a także wiedzą ogólną na temat Unii Europejskiej oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Zabawa potrwa około 2-3 godzin, rozpocznie ją rejestracja wcześniej zgłoszonych uczestników a zakończy oficjalne wręczenie nagród na jednej ze scen przygotowanych na Noc Kultury. Uczestnicy będą mieli za zadanie za pomocą przekazanych przez organizatorów gry wskazówek odnaleźć konkretne obiekty, a podczas ich poszukiwania zobowiązani będą wykonać zadania specjalne. Za odnalezienie każdego z miejsc i rozwiązanie zadań przyznawane będą im punkty. Drużyna, która zbierze największą liczbę punktów otrzyma nagrody rzeczowe. Nagrody przewidziane zostały także dla drużyny, która zajmie drugie miejsce. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia drużyny drogą elektroniczną na adres monika.niezgoda@lubelskie.pl. Zgłoszone w ten sposób drużyny będą proszone o osobiste dostarczenie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego w siedzibie organizatora gry czyli w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego, przy ul. Stelczyka 3b, w pokoju 1.1. Zaznaczamy, iż liczba uczestników jest ograniczona. O udziale w zabawie decyduje kolejność zgłoszeń! Osobą odpowiedzialną za kontakt w sprawie gry jest Pani Monika Niezgoda, tel. (81) 44 16 771, adres e-mail: monika.niezgoda@lubelskie.pl. Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody! Informacje na stronie www.rpo.lubelskie.pl ######img517.imageshack.us/img517/6919/rpo.jpg ######img202.imageshack.us/img202/6788/logoeu2.jpg
Zaloguj się, aby oddać głos
0
######img202.imageshack.us/img202/6788/logoeu2.jpg
Zaloguj się, aby oddać głos
0
######img109.imageshack.us/img109/9748/maekb.jpg
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: