Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzenie popełnienia przestępstwa. Marszałek zawiadamia prokuraturę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2016 r. o 19:30 Powrót do artykułu
Ale kanał z tą kobietą. Czy COZL to był jej prywatny folwark?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Jan z Dukli na pewno obroni Prof. Starosławską !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak w "Balladzie o prawdziwym kłamstwie", gdzie nawet pierwszy sekretarz KC PZPR twierdził, że nie miał wcześniej zielonego pojęcia o prawdziwej sytuacji, bo był przez wszystkich zapewniany, że wszystko jest w najlepszym ładzie i porządku. Prokuratura w pierwszej kolejności powinna zająć się p. marszałkiem za brak nadzoru właścicielskiego nad placówkami szpitalnymi województwa, w których na bieżące potrzeby zaciągano pożyczki w parabankach i zamykano pod pretekstem remontów oddziały wcześniej modernizowane przy udziale środków UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest żałosne w wykonaniu Sosnowskiego. Nagle się obudził i zauważył że coś jest nie tak. Grubymi nićmi to wszystko szyte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Marszałku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tonący (Sosnowski) brzytwy się chwyta. Tak to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie sie ta ta "krolowa" wzieli..... BRAWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko piknie ale gdzie był Sosnowski przez te lata gdzie dochodziło do rzekomych nadużyć? Wychodzi na to że Sosnowski nad niczym nie panuje i nie ma bladego pojęcia co dzieje się w podległych mu jednostkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy prokuratura sie wezmie za tego buraka Sosnowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli urząd marszałkowski zobowiązany do prowadzenie szpital;i - jest co najmniej współwinny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marszałek chyba nie pojmuje że tymi oskarżeniami sam siebie pogrąża bo on w dużej mierze odpowiada za to co dzieje się w cozl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sosnowski ty od gnoju oderwany przez to całe zsl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki może by siebie rozliczyli z przekrętów. CBA mam nadzieję że wydlubie tych zaprzańców z zarządzania województwem i szpitalami. To są ludzie albo ood chodowli świń albo od młotka w kuźnmi. Jak ci ludzie mogą zarządzać szpitalami. Oni nawet nie mają pojęcia o zarządzaniu kioskiem ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie, należy rozliczyć Panią Profesor za wszystko, zrobiła prywatne królestwo z państwowej firmy, obsypując deszczem pieniędzy swoich zauszników, bębniarza hydraulika i jego rodzinę , zatrudniając tam swoje przyjaciółki pokroju przekupek zza Żelaznej Bramy, mobbingując i zastraszając innych, wystarczy posłuchać jakim knajackim językiem posługuje się pani profesor(odsyłam do wywiadów w tv trwam) i można sobie wyrobić pogląd jaki poziom reprezentuje. Panie Marszałku, niech pan ujawni opinii publicznej sumy jakimi obdarowywała siebie, swoje koleżanki i zauszników pod płaszczykiem anioła miłosierdzia i królowej ludzkich serc.- 400 tys rocznie, zaiste hojny(dla siebie) to anioł miłosierdzia ,a pracownicy z COZLu niech odważą się zeznawać co tam się wyrabiało. Niech Pani i pani koleżanka pamięta, kto sieje wiatr zbiera burzę, lub co zasiejesz to zbierzesz, czyż nie tak mówi Pismo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie, należy rozliczyć Panią Profesor za wszystko, zrobiła prywatne królestwo z państwowej firmy, obsypując deszczem pieniędzy swoich zauszników, bębniarza hydraulika i jego rodzinę , zatrudniając tam swoje przyjaciółki pokroju przekupek zza Żelaznej Bramy, mobbingując i zastraszając innych, wystarczy posłuchać jakim knajackim językiem posługuje się pani profesor(odsyłam do wywiadów w tv trwam) i można sobie wyrobić pogląd jaki poziom reprezentuje. Panie Marszałku, niech pan ujawni opinii publicznej sumy jakimi obdarowywała siebie, swoje koleżanki i zauszników pod płaszczykiem anioła miłosierdzia i królowej ludzkich serc.- 400 tys rocznie, zaiste hojny(dla siebie) to anioł miłosierdzia ,a pracownicy z COZLu niech odważą się zeznawać co tam się wyrabiało. Niech Pani i pani koleżanka pamięta, kto sieje wiatr zbiera burzę, lub co zasiejesz to zbierzesz, czyż nie tak mówi Pismo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pacjentką onkoligiczną od trzech lat!Byłam na wizycie kontrolnej 2 dni temu i powiem tylko tyle.Do tej pory idąc na wizytę czułam się leczona,lekarze chcieli i starali się!Zawsze było wykonywane USG i badania!A teraz "mój" lekarz na wizycie mówi mi,że USG mam sobie zrobić gdzieś prywatnie i przeprasza ale takie są nowe zasady!!!D..le z PSLu przy aprobacie PO g....no mnie obchodzą Wasze gierki polityczne!Tu chodzi o życie i często przy tym CZAS którego my pacięci mamy coraz mniej a "dzięki" Wam dużo mniej.Dla mnie liczy się to,że mogłam liczyć na fachową poradę i profesjonalne leczenie a teraz muszę biegać po prywatnych gabinetach by się dalej skutecznie leczyć!!!Życzę Wam Panie i Panowie z PSL takich samych problemów jak mamy my Pacjęci Onkologiczni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski potrafi jedynie upychać swoich kolesi z partii w naszym porcie lotniczym. Teraz pewnie chce poupychać kilku w COZL ale stała mu na drodze była dyrektor wiec ją oskarża o różne niestworzone rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obudził się. Przecieź nigdzie nie jest tak łamaną ustawa o ochronie danych osobowych jak w służbie zdrowia: szczególnie prawo to jest łamane gdy pacjent rejestruje się do lekarza do laboratorium i w czasie zapraszania przez lekarza do gabinetu na badanie. Nie są wydawane numerki tylko lekarz prosi po nazwsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obudził się. Nigdzie nie jest tak łamaną ustawa o ochronie danych osobowych jak w służbie zdrowia. Przy rejestrowanie do lekarza , do laboratorium i przy wejściu do gabinetu bo lekarz zaprasza po nazwisku. Albo rejestratora lub pielęgniarka na poczekalni głośno wypowiada nazwisko i imię pacjenta Po prostu w biały dzień. A tu chcą kobiety za to kobietę karać to powinni połowę służby zdrowia ukarać.j Granda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest tyle nieprawidłowości niech wytłumaczy się Marszałek jak nadzorował COZL przez te wszystkie lata. Przecież nawet nagrody dawał Pani Dyrektor co roku. Od kilku lat jest w zarządzie województwa. Nie moze się bronić ze był oszukiwany. Dlaczego media tego nie wyjasniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...