Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podkański: Gazeta Wyborcza wykluczyła mnie z debaty

Utworzony przez chart, 13 października 2010 o 01:12 Powrót do artykułu
A Brzuszkiewicz nie wie kim jest Podkański i nie słyszał, że startuje taki na prezydenta, jasne. Może jeszcze trzeba było tłumaczyć, że krzesła dla niego zabrakło, albo, że miejsca za mało, żeby usiadł obok pozostałych? Żenująca postawa GW.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak to niestety bywa Panie Zdzisławie, jednakże bądźmy dobrej myśli. Jedną debatą się nie wygrywa wyborów! Mnustwo pracy przed nami Zapraszam na mojego bloga. Kandydat do Sejmiku Województwa Lubelskiego w Okręgu nr. 5 Sebastian Jabłoński http://sebastianjablonski.blog.onet.pl/
0
Zdzichu ,a Radio Maryja i Nasz Dziennik ci nie wystarcza?Tak dobrze tam wypadasz.
0
dziadka wykluczyli popłacz sobie Zdzichu to ci ulży
0
Kandydacie do Sejmiku Województwa Lubelskiego w Okręgu nr. 5 Sebastianie Jabłoński! "Mustwo" takich niedorobionych kandydatów dostanie się do tego sejmiku???
0
Dla Podkańskiego potrzeba jest dwu krzeseł! Może przyjść a spotkanie z Czapskim.
0
Wczoraj na debacie na politologii nie można było zadawać niewygodnych pytań Żukowi. Ale mamy demokrację, ludzie GW organizatorzy debat skutecznie dbali o jednostronny charakter s-PO-tkania.
0
Z CAŁYM SACUNKIEM. ALE WWYKLUCZA PANA PAŃSKI PESEL.PODOBNIE JAK PESEL POWINIEN WYKLUCZYĆ SIERAKOWSKĄ. Z TAKIMI NUMERAMI POWINNI PAŃSTWO OPOWIADAĆ BAJKI WŁASNYM WNUKOM A NIE MIESZKAŃCOM.
0
GWno zawsze działało, działa i będzie działać wybiórczo. Tak jak Mośki.
0
Nie płacz Zdzichu, Krzysiu cię poratuje. Nagrodę w agencyji zgarnął niemałą to na chlib starczy. Ja pierdzielę, że tacy ludzie mają jeszcze czelność pchać się rządzenia miastem. Na wieś chłopy, na wieś.
0
Panie sebastianie trzeba do szkoły wrócić i języka polskiego się nauczyć, buhahahahaha.
0
Spieprzaj dziadu. P. Zdźichu trzeba mieć honor, trzeba wiedzieć kiedy zejść a dachu, trzeba mieć chć trochę samokrytycyzmu. A u Pana? ......... nic z tych rzeczy. Wyborcy dadzą Panu odpowiedź.
0
Gość napisał:
Tak to niestety bywa Panie Zdzisławie, jednakże bądźmy dobrej myśli. Jedną debatą się nie wygrywa wyborów! Mnustwo pracy przed nami Zapraszam na mojego bloga. Kandydat do Sejmiku Województwa Lubelskiego w Okręgu nr. 5 Sebastian Jabłoński http://sebastianjablonski.blog.onet.pl/
0
a o czym z tobą dyskutować buraku?
0
Czy zastępcą GW w Lublinie jest wciąż ten sam J.Brzuszkiewicz co został złapany na wyrzucaniu śmieci do lasu...na Boga w tej gazecie obowiązują zasady Kalego,bo inne wydawnictwo po takim skandalu nie pozwoliłoby sobie na obecnośc w redakcji takiej osoby.
0
CHŁOPIE 1 NIE RÓB Z SIEBIE JAJ .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: