Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalenia samochodów w Lublinie: Teraz przy Pogodnej

Utworzony przez Viki, 18 lipca 2011 r. o 10:57 Powrót do artykułu
Ponad rok temu zaczęły sie podpalenia na Tatarach, płonęły smietniki, pojemniki PCK itp. W końcu podłożono w środku nocy ogień na balkonie i parapecie pokoju małego dziecka w mieszkaniu młodej kobiety... Policja potraktowała to jako jedynie wybryk chuligański i umorzono śledztwo, gdy tymczasem sprawca winien jest odpowiedzialności za narażenie zycia tych ludzi - a skoro inaczej to mógł działać dalej i np. zacząć podpalać samochody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pewnie ten podpalacz teraz to czyta i sie trzepie bo taki jest zadowolony z siebie. Posłuchaj brudasie i tak cie złapią więc się nie ciesz. Tylko módl się żeby to była policja to wtedy trochę jeszcze w pierdlu pożyjesz i tam koledzy będą cię przytulać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
I pewnie ten podpalacz teraz to czyta i sie trzepie bo taki jest zadowolony z siebie. Posłuchaj brudasie i tak cie złapią więc się nie ciesz. Tylko módl się żeby to była policja to wtedy trochę jeszcze w pierdlu pożyjesz i tam koledzy będą cię przytulać.
Rzecz w tym, że nawet jak tego gnoja złapią to i tak nie uda się ściągnąć od niego pieniędzy - nie sądzę żeby miał środki wystarczające na pokrycie szkód po kilkunastu spalonych samochodach. To zapewne bardzo prymitywny dresiarz z czerwoną obrzydliwą gębą - tacy nawet 5 złotych nie mają... A jako podatnik, który jest przymuszany do utrzymywania tej hołoty w więzieniach z naszych podatków mam jednak cichą nadzieję, że gnój wpadnie najpierw w ręce mieszkańców. ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam taką nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, trochę mnie przeraziliście tym... Chyba skorzystam z http://smierc.org Kto wie, może mój samochód razem ze mną będzie następny? Warto wiedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no za jajca i na latarnię. jakiś zakompleksiony, niezrównoważony emocjonalnie chłopaczek to robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego kto to robi tylko znaleźć i ubić normalnie. Najlepiej przywiązać do palu w centrum miasta i zostawić aż umrze, żeby ludzie mogli oglądać. Co do tego przypadku, kto normalny trzyma Audi A6 takie pod blokiem!! No sorry ale ja mam auto warte 3000zł które ma 21 lat i trzymam je w garażu bo wiem jakie sku***syństwo się na osiedlach dzieje. chodź ten właściciel pewnie miał AC to mu wisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest nasza Policja? Łapie kierowców za przekraczanie prędkości? Brać się do roboty i szukać podpalacza bo jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu mandatu wypisać bo wszystko spłonie, no chyba że rowerzystom, dziura budżetowa rośnie i na wypłaty pasożytom nie będzie. Biegiem marsz w miasto i do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja woli siedzieć w krzakach i wypisywać mandaty tym którzy przekroczyli prędkość o 10km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt rządów PO. Kryminał czuje się bezkarny bo widzi jak rządzący kradną garściami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą chciałbym zobaczyć co ubezpieczalnie zrobią z tym gnojem, jak już zostanie złapany. Będę napawał wzrok, jak temu bydlęciu i jego rodzinie zlicytują wszystko. Buhhahahaha Na bruk, śmieciu, na bruk, już czas szykować się... xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(...) Co do tego przypadku, kto normalny trzyma Audi A6 takie pod blokiem!! No sorry ale ja mam auto warte 3000zł które ma 21 lat i trzymam je w garażu bo wiem jakie sku***syństwo się na osiedlach dzieje. chodź ten właściciel pewnie miał AC to mu wisi.
a h.uj ci do tego gdzie kto trzyma swój samochód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artek napisał:
To efekt rządów PO. Kryminał czuje się bezkarny bo widzi jak rządzący kradną garściami.
Błysnąłeś "ynteligencją" nie ma co .Typowy popis przygłupa z dostępem do internetu. W życiu ZERO w sieci HERO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za publicznym napiętnowaniem tego podpalacza tak by przestrzec kolejnych deb***i którzy mają zamiar pójść w ślady tego podpalacza. Potem proponuję podpalacza do komina bądź gazu na majdanku bo nie mam zamiaru utrzymywać takiego bezwartościowego pasożyta w więzieniu gdzie jedynie co mu dupę w najgorszym przypadku przetrącą nie raz a tak to będzie mu się tam dobrze żyło. Najbliższa rodzina powinna ponieść odpowiedzialność za takiego nie zrównoważonego. Policja woli ścigać wielkich piratów drogowych którzy przekroczą 10km/h niż zająć się w końcu tą sprawą. To się dzieje od dawna a oni przez większą część czasu olewali to i mieli to w du***. Niech prezydentowi Lublina albo jakimś innym radnym podpalacz spali samochód to miesiąc by nie minął a sprawcę by znaleźli. Zwykłych obywateli ma się w du*** a też co kogo obchodzi gdzie kto ma zaparkowany samochód. A jak by ten podpalacz chodził i mieszkania podpalał? To co wtedy mieszkanie zamkniesz też w garażu? Durne takie myślenie co po niektórych. Policja jest od zapewnienia bezpieczeństwa w lublinie a oni aktywni się robią dopiero gdy studenci się zjeżdżają na kolejny rok akademicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być jakieś wytłumaczenie ciągu zdarzeń. Może to idzie według jakiegoś określonej kolejności. Przeważają drogie bryczki ale były i szroty. Może to idzie według jakieś kolejności względem miejsc zdarzeń. Trzeba powołać spec grupę w policji i wytężyć główki. Trzeba przewidzieć gdzie nastąpi następne zdarzenie i jakie to będzie auto. Psychologicznie podejśc i przewidzieć jego następny ruch. Wtedy zostanie chwycony. Podpalacze rzadko działają przypadkowo, musi być jakiś klucz. Trzeba powołać spec grupę, rozumiecie, psycholog , jasnowidz, różdżkarz,ksiądz-egzorcysta. Badać wszystko,czyli jakie preferuje kolory aut, jakie marki, jakie wybiera dzielnice i godziny. Jakie dni tygodnia, jaka jest wtedy pogoda , czym się przemieszcza z miejsca na miejsce. Przewidzieć jego następny ruch. Wtedy pochwycić go i zastrzelić ścierwo na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym jest zauważta chłopy: POdpala,POgodna,POlo,POnigwoda,POniedziałek, Cholera jasna tera bedzie POniatowskiego, moja ulica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdpalam samochody PiSowców i dobrze mi z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakonsPirOwany napisał:
POdpalam samochody PiSowców i dobrze mi z tym
A PO co tak POdPOlosz te POjazdy POrtii oPOzycyjnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-------------HAHAHA I TAK SPLONOL NAJWIEKSZEMU FR...EROWI Z LUBLINA UKOCHANY WOZEK JAK BY ZAMKNAL MORDE TO BY JEZDZIL DLA WIEDZY INNYCH TO AUTO "ILAWIAKA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-------------HAHAHA I TAK SPLONOL NAJWIEKSZEMU FR...EROWI Z LUBLINA UKOCHANY WOZEK JAK BY ZAMKNAL MORDE TO BY JEZDZIL DLA WIEDZY INNYCH TO AUTO "ILAWIAKA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...