Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalił dziewczynę, chce łagodniejszej kary

Utworzony przez ElRoy, 9 lutego 2010 o 14:33 Powrót do artykułu
Już sam fakt że wybaczyła takiemu zwyrodnialcowi, każe bliżej się przyjrzeć również i matce. To nie jest normalne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Patologia pełną gębą. Dla tego śmiecia 15 lat, a tą gówniarą również przydałoby się zająć, bo na pewno normalna nie jest. Szkoda tylko dziecka, bo jeśli będzie się wychowywało w takiej patologii, to nic lepszego z niego nie wyrośnie. Jeśli jeszcze jest wystarczająco małe to najlepszym wyjściem dla niego byłaby jakaś normalna rodzina zastępcza. Powtórzę jeszcze raz, że sytuacja tu opisana to jest szczyt patologii. W ogóle nie przyszłoby mi do głowy, że coś takiego można zrobić. Powtórzę jeszcze raz: ten śmieć (inaczej się go nie da nazwać) powinien następne 15 lat spędzić w więzieniu!
0
co za idiotka taka sama nierozwinieta jak ten gowniarz, szkoda dziecka. W tym wypadku oboje potrzebuja leczenia psychiatrycznego
0
Tej parce trzeba natychmiast zabrać dziecko i oddać do adopcji. Tatuś - no coment, mamusia jeszcze lepsza. Za jakieś 12 lat przypomnijcie sobie mój wpis jak dziecko zacznie kraść, zabijać itp. Bo w tej pseudo rodzinie nic z niego nie wyrośnie.
0
dwoje gnojków ze Bóg takim daje dzieci szkoda mi dziecka przeciez niczemu nie jest winne
0
nie żal mi rurki - mam nadzieje ze pęknie od lania i rozsypie się niczym szkło - później ją się tylko zamiecie na szufelkę i wyrzuci jak zwykłe śmieci
0
Sędzia który odpuści temu przykładowi patologii sam powinien dostać 15 lat za głupotę
0
Patologia,nic z tego dobrego nie bedzie!Szkoda dziecka,co moze wyrosnac w takich warunkach!!!Chlopaka wsadzic na tych15 lat,bdzie spokoj,inaczej jeszcze cos moze gorszego zrobic!!Adziewczyna musi byc glupia i naiwna,bo przebaczyc cos takiego????To nie jest normalne,oni sa oboje chorzy!!!
0
Uważam ,że sędzia , który będzie powtórnie rozpatrywał sprawę tego zwyrodniałego ,, tatusia", weżmie na siebie ogromną odpowiedzialność zmniejszając mu karę. Skoro ten niby tatuś w chwili wzburzenia potrafił oblać benzyną i podpalić ,,matkę" i ich dziecko, to nikt nie jest w stanie zagwarantować , że następnym razem znajdzie skuteczniejszy sposób na pozbycie się tych obojga.Ta niby mamusia mu wybaczyła , ale co z dzieckiem ? Czy ono potrafi kiedykolwiek temu sadyście wybaczyć ? Uważam że obecny wyrok powinien zostać utrzymany w mocy. Dla takich sukinsynów nie powinno być żadnej litości. Ta gówniara przede wszystkim , powinna być pozbawiona władzy rodzicielskiej, bo jak ktoś słusznie zauważył , zostając przy niej , z tego dziecka nic dobrego nie wyrośnie. Można komuś wybaczyć jakiś występek , ale nie niedoszłemu mordercy, który żywcem chciał spalić najbliższe sobie osoby ( w tym niewinne niczemu dziecko). BRAK SŁÓW !!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: