Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwny ten Golf... Wygląda jak klon Seata Ibizy Albo Rovera serii 200.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seat raczej nie ale ROVER jak najbardziej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to ciekawe, ale jeżeli przez chwilkę się zastanowić, to wygląda na to, że oto siedzimy tu i wymieniamy zdania na ten temat, a ktoś z nas w tym samym czasie dla zabawy naciska parę klawiszy i zarabia 800 tys. zł - http://######/site/7770news - uważam, że miał niesamowitego farta, ale i tak bardzo mu zazdroszczę, przecież chłopak ma tylko 19 lat i tu taka kasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gibownik napisał:
Dziwny ten Golf... Wygląda jak klon Seata Ibizy Albo Rovera serii 200.
Policjanci szukają jeszcze sprawców podpalenia 23 aut. ...a to pewno jedno z nich, albo jeszcze jakieś inne [:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co im po tym roku w zawiasach? Gówno sobie z tego robią. Oni dalej będą podpalać samochody choćby miał minąć rok czekania. Im się to spodobało a przy tak łagodnych karach to sami sobie wychowujemy przestępców. Za jaja powiesić albo obciąć by trochę im testosteronu opuścić skoro takie kozaki. Tak niskie kary pokazują jakie chujowe jest w Polsce prawo a za jazdę po pijaku na rowerze to wrzucają na 5 lat do wiezienia; gdzie tu logika? Te gnojki powinni odrobić sprzątając lublin za 2,50 zł na godzinę i całą zarobioną w ten sposób kasę oddać pełną wartość spalonego samochodu jego właścicielowi. Chore jest nasze prawo. Dzisiaj lepiej być przestępcą z głową niż porządnym obywatelem. Jak mnie ktoś wku*** to też sobie podpalę samochód danej osoby policja albo mnie znajdzie albo nie a jak znajdzie to dostanę też rok w zawiasach bo jestem osobą nie karaną poddam się dobrowolnie karze a o komorniku to mogą zapomnieć bo jestem osobą nie pracującą więc za przeproszeniem z chuja mogą ściągnąć w takim wypadku. Gdzie tu logika w tym posranym prawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, odkryłeś właśnie, że system nie jest idealny, a życie wcale nie takie kolorowe jak się wydaje [: racja, pewne kwestie należałoby pozmieniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie ręce opadają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...