Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale fajnie że się spalił Jupiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Straże gminne nie mają uprawnień do ujawniania wykroczeń za pomocą stacjonarnych urządzeń rejestrujących" http://prawonadrodze...rejestrujacych/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca cywilizowany napisał:
Macie pretensje, że państwo zarabia na waszej głupocie? Że ściga przestępstwa? Po to są przepisy, żeby je respektować, a że fotoradary to łatwy sposób i do tego skuteczny to czemu mają ich nie stawiać? Na zachodzie, pełno fotoradarów i nikt nie protestuje tylko przestrzega się przepisów. Bo jak mu taki zrobi zdjęcie to zapłaci bardzo dużo. No ale wy jesteście wszystko wiedzący, lepiej latacie jak piloci, lepiej znacie się na budowie drug niż inżynierowie budownictwa, itd. A tak nawiasem, mówiąc to macie czas pisać komentarze o godzinie 12-13 w normalny dzień pracy, skoro tak ciężko pracujecie za głodową pensję? [/quote] [quote name='kierowca cywilizowany' timestamp='1360676133' post='733083'] Macie pretensje, że państwo zarabia na waszej głupocie? Że ściga przestępstwa? Po to są przepisy, żeby je respektować, a że fotoradary to łatwy sposób i do tego skuteczny to czemu mają ich nie stawiać? Na zachodzie, pełno fotoradarów i nikt nie protestuje tylko przestrzega się przepisów. Bo jak mu taki zrobi zdjęcie to zapłaci bardzo dużo. No ale wy jesteście wszystko wiedzący, lepiej latacie jak piloci, lepiej znacie się na budowie drug niż inżynierowie budownictwa, itd. A tak nawiasem, mówiąc to macie czas pisać komentarze o godzinie 12-13 w normalny dzień pracy, skoro tak ciężko pracujecie za głodową pensję?
Pierdu,pierdu,jakie ty CYCU masz pojęcie o tym ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat andersa to jedno z nielicznych miejsc gdzie sensownie ze jest foto sam kiedy chodzilem do 10 i prawie kolege tam by samochod przejechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobili, dobrze że nie podpalili wozów ITD w ramach protestu ogólnonarodowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zdjęcia ponoć da się uratować. Czarna skrzynka przetrwała. http://www.itvl.pl/news/fotoradar-na-andersa-unieszkodliwiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, szkoda, że całe urządzenie nie spłonęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni złapać tego pacana i niech płaci za uszkodzenia jak za nowy radar a do tego upublicznić jego dane aby już nigdy go nie pouczył za jakieś wykroczenie drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarS napisał:
"Straże gminne nie mają uprawnień do ujawniania wykroczeń za pomocą stacjonarnych urządzeń rejestrujących" http://prawonadrodze...rejestrujacych/
art. 129b pkt. 3 i nie ma tam mowy o urządzeniach przenośnych czy stacjonarnych ... mogą rejestrować czym popadnie. A to na czym się opierają ci pseudo-fachowcy to pkt.4 w którym tylko doprecyzowane jest używanie urządzeń przenośnych, że można ich używać w pojazdach które nie są w ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam taka prosbe o opublikowanie tematu o fotoradarze i wyslanie pytania do strazy miejsciej, dlaczego fotoradar byl na Al.Andersa 11 lutego o godzinie 21 jesli by fotoradar nie zostal podpalony to dalej bysmy sie nie dowiedzieli ze straz miejsak nas oszukuje, jak na stronie straży miejskiej do 11 lutego nie bylo podanej Aleji Andersa, fotoradar mogl dopiero tam stanac 12 lutego wiec jesli komus zrobil by zdjecie to moze sie odwolac do sadu i nie przyjac mandatu bo straz miejska wprowadza ludzi w blad z lokalizacja fotoradaru, Prosze o informacje do mnie co ma na ten temat do powiedzenia straz miejska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda,że nie umiał dobrze i całkowicie spalić ten fotoradar.Straż miejska czy wiejska miała z początku pilnować porządku w miejscu działania a nie bawić się w policjantów z drogówki.W USA straż nie bawi się w policjantów,a zdejmuje np kotka z drzewa dla staruszki czy pomaga ludziom starszym.Rozwiązać straż.Szkoda pieniędzy dla darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie udało się spalić do końca. Andersa jest najgłupszym miejscem w całym Lublinie gdzie można ustawić fotoradar i jego postawienie przyczyniło się do kolizji i wypadków, wcześniej był tam spokój i nie dochodziło do takich zdarzeń. Jak ktoś ma terenówke to niech skasuje ten fotoradar.. mieszkańcy będą wdzięczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla gazety napisał:
Witam mam taka prosbe o opublikowanie tematu o fotoradarze i wyslanie pytania do strazy miejsciej, dlaczego fotoradar byl na Al.Andersa 11 lutego o godzinie 21 jesli by fotoradar nie zostal podpalony to dalej bysmy sie nie dowiedzieli ze straz miejsak nas oszukuje, jak na stronie straży miejskiej do 11 lutego nie bylo podanej Aleji Andersa, fotoradar mogl dopiero tam stanac 12 lutego wiec jesli komus zrobil by zdjecie to moze sie odwolac do sadu i nie przyjac mandatu bo straz miejska wprowadza ludzi w blad z lokalizacja fotoradaru, Prosze o informacje do mnie co ma na ten temat do powiedzenia straz miejska
tobie nalezy współczuć, resztę pomijam bo nie ma dla nich ratunku, ty masz patrzeć na znaki drogowe, a nie czytać gdzie ci wolno zapitalać, nauczyli was pismaki i dziennikarze opluwać prawo kraju w którym mieszkacie, stąd też bydłowanie w telewizji i prasie, tępy pisarczyk łatwo trafia do tępego czytelnika, tak podsyceni mają siłę łgać i zaklinać rzeczywistość, ja bym wam zabierał prawa jazdy kłamcy i piraci drogowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie ,,strażnicy mają dobrego nosa ,wyczuli łatwopalną substancję ,tylko teraz mają problem z ustaleniem konkretnej nazwy ,Każdy z nich mówi o innej ,jeden o spirytusie, drugi o benzynie jest też i trop rozpuszczalnika ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIBI napisał:
wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC [/quote] [quote name='ZIBI' timestamp='1360733515' post='733425'] wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC
Zostało jeszcze 89,765 tyś,życia braknie żeby to skasowac !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy winowajca może podać numer konta bankowego ? Chciałbym wspomóc jego działania bo wiadomo wszystko wiąże się z kosztami - zakup substancji łatwopalnej, dojazd na miejsce, stres (a raczej jego leczenie) itp. W końcu ludzie nie wytrzymują i bardzo dobrze. Oby tak dalej. Jestem na TAK. A może założylibyśmy organizację zwalczającą fotoradary ? Skoro pseudo rząd może walczyć z kierowcami dlaczego my nie moglibyśmy walczyć z fotopstryczkami ? Rozumiem uzasadnione używanie tych urządzeń ale nie maszyny do zarabiania kasy. Polecam filmiki na YT seria "straż biznesowo miejska" trzeba je obejrzeć od początku - duży plus za odwagę dla autora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma! PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka ogromna strata... ja i mój Yanosik bardzo się z tego faktu smucimy... ]:->
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brwo, brawo ,, jeden to za mało, ,jeden to za mało , jeszcze kilka by sie zdało ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...