Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i ruchem palikota    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
precz z komuna i ruchem palikota Zinczuk
0
Zawsze mnie bawią ci anonimowi internetowi napinacza..... zero honoru zero godności,
0
mam wysłać człowieka,dokąd psa bym tam nie wysłał???
0
Witam, Kolego wiele osób na Cibie zagłosuje, ale musisz uprościć procedurę oddania głosu. Ten lin jest mało czytelny i bardzo zniechęca. Taj narzędzia a my będziemy pracować na Twój sukces, Pozdrawiam Grzesiek.
0
Spadaj na szczaw, palancie !
0
Bezpośredni link do głosowania http://www.fjallravenpolar.com/polar-2014/show-all-contributions/?uid=152141  
0
Prześlij bezpośredni link na głosowanie
0
Podróżnik to ten co podróżuje, a nie ten co chce podróżować za nie swoje.
0
Podróżnik to ten co podróżuje, a nie ten co chce podróżować za nie swoje.
Toś błysną, przeczytaj ze zrozumieniem ja nie wyczytałam o tym że za twoje, aleś chyba poprostu fiej i tyle
0
Toś błysną, przeczytaj ze zrozumieniem ja nie wyczytałam o tym że za twoje, aleś chyba poprostu fiej i tyle
Czas i profil na facebooku są moje - a to trzeba poświęcić, żeby zagłosować. Naiwna asiu. Pan Zińczuk zasługuje na mój głos bo jest z lublina? To trochę mało jak na darmowy artykuł w dzienniku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: