Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżka cen biletów komunikacji miejskiej niewiele dała. Ratusz się przeliczył

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2016 r. o 14:40 Powrót do artykułu
A ja łaskę MPK za takie pieniądze za kurs mam głęboko i daleko sami wiecie gdzie. Wolę poczłapać piechotą lub pojechać choćby rowerem. A w dodatku punktualność kursów ma się tak do rzeczywistości jak latawiec do lotu w kosmos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcel napisał:
Tak samo cwaniaczki z ratusza razem z zukiem myślą, że zarobią na powiększonej i droższej strefie parkowania. niech zuk i jego poplecznicy sami jezdza do pracy mpk albo rowerkami to zobacza jak to jest fajnie
Cfaniaczku tak się sklada, ze Kieliska widuje w mpk, jedzie z Czubów do centrum prez Głeboką i co zmiękła pała? Czy towarzysze z dobrej zmiany też korzystaja ze zbiorowej komunikacji, czy woża dupska pod sam ratusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ratusz sie ze wszystkim przeliczył!!! Do końca swojej kadencji Żuk doprowadzi do bankructwa Lublin (bo to taki chyba miał cel) Mam nadzieje że ktoś go rozliczy z tych wszystkich przekretów.
Nudny jesteś, idz sie przewietrz na dwór, to może bozia rozumek zwróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...