Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaka polityka zrównowazonego rozwoju transportu publicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2003 roku połączyłem przyjemne z pożytecznym - zostałem HDK. Po tylu latach regularnego oddawania krwii, doczekałem się jednego z nielicznych przywilejów - darmowych przejazdów MPK. Życzę innym podobnej cierpliwości - zacznijcie już dziś, kiedyś sie doczekacie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ULGI są gwarantowane ustawowo, wiec nie ma możliwości ich zniesienia. Tak samo musi je uznawać MPK jak i linie prywatne np. na trasie Lublin - Warszawa. Moim zdaniem dobry ruch w związku z wprowadzeniem godzinowego za 3,6 zł i podwyższeniem kary :)
  Skoro jesteś taki bogaty to sam sobie tak jeździj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko dzisiaj zapłaciło za brak pieczątki o której wcześniej pisałam.Rozbił skarbonke z 1 groszowkami .Trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taniej samochodem niż mpk i dziwią się skąd tyle samochodów na drodze - BO Mpk JEST DROGIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie to uchwała Ewy K. za to że nie głosowałeś na nią to bulisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw żuk zadłuża miasto, a potem szuka pieniędzy u mieszkanców Lublina. Nie chcę takiego prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina bede jezdzil autem nie wsiade do autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robia glupie imprezy i tak miasto nie jest miastem kultury a my placimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie zaglosuje na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ich pogielo z cenami biletów i tak teraz są drogie ceny z kosmosu, gdzie czlowiek dojedzie w 20minut przy takich korkach wy lepiej dajcie ludziom prace i lepsze dochody a nie siedzicie tam na stolkach i wymyślanie jak sobie pchac do kieszeni brak słów na ten kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasach gdy tanieje ropa bilety rosna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czemu dziwić, stadion generuje straty, było sporo inwestycji kosztowych, które jeszcze się nie zwracają, stąd podwyżka biletów. Aczkolwiek nie jest to ani sprawiedliwe, ani zrozumiałe. Niby takie parcie na akcje żeby się przesiadać na autobusy i nie truć samochodami środowiska... tymczasem bilety drożeją, a ropa tanieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam w nosie mpk mam auto lub taksowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się przesiadam na rower, dlaczego zlikwidowali za 1 zł.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...