Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżka emerytur i rent od marca. Ale duża nie będzie

Utworzony przez Gość, 19 lutego 2014 r. o 12:34 Powrót do artykułu
lektura "Resortowych dzieci" - pojawia się pytanie ilu lokalnych biznesmenów na lubelszczynie  to resortowe dzieci albo dawni kadrowi esbecy, znane sa przypadki że sztuczkami wyrywali od raczkujacych samorządów nieruchomości nie płacac ani złotówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lektura "Resortowych dzieci" - pojawia się pytanie ilu lokalnych biznesmenów na lubelszczynie  to resortowe dzieci albo dawni kadrowi esbecy, znane sa przypadki że sztuczkami wyrywali od raczkujacych samorządów nieruchomości nie płacac ani złotówki
Zastanawiałem się jaki jest związek miedzy artykułem a twoim postem i  chyba wiem - masz odsyp od ilości sprzedanych "Resortowych dzieci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiałem się jaki jest związek miedzy artykułem a twoim postem i  chyba wiem - masz odsyp od ilości sprzedanych "Resortowych dzieci"
nawet ci do głowki nie przyjdzie to że 12 zł które otrzymuja dzisiaj emeryci jako ochłap to efekt zawładniecia Polski przez resortowe dzieci, myśl troche , to wcale nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Puzio. Idź Pan do szkoły. Pomnóż Pan swoje honorarium za ten artykół przez 1,6 i zobacz Pan jakie bzdury Panu wyjdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żeby obliczyć nową emeryturę trzeba jej dotychczasową wysokość pomnożyć przez 1,6".   Drogi redachtorze - dziękuję - pomnożyłem dotychczasową wysokość emerytury i okazuje się, że będę mógł kupować - codziennie - papierowe wydanie DW. Och, ach.   P.S. korektor by się przydał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze tak jest ,bo dlaczego cymbaly glosowaly na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nigdy na to czerwone,konfidenckie łajno nie zagłosuję !!! W życiu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nigdy na to czerwone,konfidenckie łajno nie zagłosuję !!! W życiu !!!
 
Ja już nigdy na to czerwone,konfidenckie łajno nie zagłosuję !!! W życiu !!!
A masz kogoś lepszego na ich miejsce? Bo szczerze mówiąc: ja nikogo innego lepszego nie widzę! -dlatego wcale nie pójdę na wybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...