Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżki dla pracowników lubelskich uczelni

Utworzony przez er, 4 sierpnia 2013 r. o 21:19 Powrót do artykułu
tzn,ze starszy wykładowca dostanie więcej niż adiunkt ze stopniem doktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na co dzień okazję obserwować tych "pracowników" z UM na Racławickich.W życiu nie widziałem większych próżniaków i nierobów-kawka,papierosek,telefon,pogawędki i dzień zleci.Karmcie tych darmozjadów podwyżkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na co dzień okazję obserwować tych "pracowników" z UM na Racławickich.W życiu nie widziałem większych próżniaków i nierobów-kawka,papierosek,telefon,pogawędki i dzień zleci.Karmcie tych darmozjadów podwyżkami...
Dlatego tusk musi odejść,zanim wraz z komuchami POgrąży nas POLAKÓW jeszcze bardziej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawie kiedy rząd przestanie głodzić pracowników sanepidów, bo robi to skutecznie  od lat a już od 4 lat nie daje nawet grosza podwyżki i nawet tej inflacyjnej, która winna być zagwarantowana, zgroza,aby pracownicy po 35 latach pracy zarabiali najniższą krajową. Za takie pieniądze to pracownik jest niewolnikiem i wykonuje to co musi z wielką niechęcią do robienia czegokolwiek w tym zakładzie. To już w sumermarketach więcej zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawie kiedy rząd przestanie głodzić pracowników sanepidów, bo robi to skutecznie  od lat a już od 4 lat nie daje nawet grosza podwyżki i nawet tej inflacyjnej, która winna być zagwarantowana, zgroza,aby pracownicy po 35 latach pracy zarabiali najniższą krajową. Za takie pieniądze to pracownik jest niewolnikiem i wykonuje to co musi z wielką niechęcią do robienia czegokolwiek w tym zakładzie. To już w sumermarketach więcej zarabiają.
Naród wybrał czerwonych,jak to mogło być możliwe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród wybrał czerwonych,jak to mogło być możliwe ?
Wszystko ,zawsze POlega na " umiejętnym  " liczeniu głosów,zawsze tak było w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród wybrał czerwonych,jak to mogło być możliwe ?
    no a gdzie ta pieprzone solidaruchy z lat 80, przecież jeszcze żyją, dlaczego ......... dalej nie skaczą  przez płot, bo co, mają się dobrze, też nas na dole w wuja załatwili, mieliśmy zwłaszcza my na dole żyć w drugiej japoni i co mama ale drugą afrykę, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród wybrał czerwonych,jak to mogło być możliwe ?
    ja nie chodzę, wystarczy jak poszłam dwa razy i p ........  wałęsa mnie oszukał, ile razy można się dać oszukać, to tylko ktoś nie do końca zdrowy  psychicznie daje się przez całe swoje życie oszukiwać i chodzi na głosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to przykre, że przewodniczący związku zawodowego, który był kiedyś dumą Polaków opowiada takie bzdur. To à propos "Największe podwyżki dostały osoby najgorzej zarabiające" . Przykre i smutne. Wstyd! W kwestii podwyżek UMCS wykazał się "prawem i sprawiedliwością", tak samo jaki rzetelnie zbadał sprawę pieniędzy wydanych na Wydziale Prawa i podał liczbę kandydatów na studia.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...