Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda na święta: Słońce w Wigilię, odwilż w Boże Narodzenie

Utworzony przez Adzik, 19 grudnia 2010 r. o 12:58
Czy mozecie wymienic na jakie źródła sie powołujecie pisząc te rzeczy? Do tej pory wszędzie słyszałem i czytałem że ma padać śnieg i ma być mroźno. Synoptyków bierzecie chyba z Somalii. Rozliczymy Was z tej prognozy ;> ... we will see
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adzik napisał:
Czy mozecie wymienic na jakie źródła sie powołujecie pisząc te rzeczy? Do tej pory wszędzie słyszałem i czytałem że ma padać śnieg i ma być mroźno. Synoptyków bierzecie chyba z Somalii. Rozliczymy Was z tej prognozy ;> ... we will see
Moja prognoza jest taka,źe będzie ładnie i przyjemnie i wszystkim źyczę WESOŁYCH ŚWIĄT BOŹEGO NARODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta bez śniegu? Eee, kolejny raz. Dla mnie tradycyjne święta to takie kiedy za oknem widać ośnieżone choinki Może meteorolodzy się pomylą i poczujemy odpowiedni klimat. Tego sobie i Wam życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...