Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda na święta: Słońce w Wigilię, odwilż w Boże Narodzenie

Utworzony przez Adzik, 19 grudnia 2010 o 12:58
Czy mozecie wymienic na jakie źródła sie powołujecie pisząc te rzeczy? Do tej pory wszędzie słyszałem i czytałem że ma padać śnieg i ma być mroźno. Synoptyków bierzecie chyba z Somalii. Rozliczymy Was z tej prognozy ;> ... we will see
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Adzik napisał:
Czy mozecie wymienic na jakie źródła sie powołujecie pisząc te rzeczy? Do tej pory wszędzie słyszałem i czytałem że ma padać śnieg i ma być mroźno. Synoptyków bierzecie chyba z Somalii. Rozliczymy Was z tej prognozy ;> ... we will see
Moja prognoza jest taka,źe będzie ładnie i przyjemnie i wszystkim źyczę WESOŁYCH ŚWIĄT BOŹEGO NARODZENIA.
0
Święta bez śniegu? Eee, kolejny raz. Dla mnie tradycyjne święta to takie kiedy za oknem widać ośnieżone choinki Może meteorolodzy się pomylą i poczujemy odpowiedni klimat. Tego sobie i Wam życzę!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: