Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda: Poniedziałek ostatnim gorącym dniem

Utworzony przez Kaj, 4 września 2011 o 16:27
Wychodzi na to, że ci którzy na czas urlopu zostali w Polsce musieli mieć dużo szczęścia, żeby "trafić" w ciepłe dni bez deszczu. Już dawno nie widziałem, żeby lato w Polsce było tak słabe jak w 2011 roku. Matko naturo! Żeby mi to było ostatni raz!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
:excel: to jest najgorsze lato od 180 lat, wiec spoko, a ja wygrzałem dupkę w Chorwacji, polecam
0
Gość napisał:
:excel: to jest najgorsze lato od 180 lat, wiec spoko, a ja wygrzałem dupkę w Chorwacji, polecam
za rok tez napiszesz coś podobnego o najgorszym/najcieplejszym/najlepszym od stu lat? takie teksty pojawiaja się be przerwy, zawsze coś jest "naj" od wieków... sierpień był upalny więc mozna było dogrzać się w całości w Polsce (nie tylko d...)
0
a ja swoja dupkę dogrzałam nie gdzie indziej tylko w Polsce mój urlop przypadł na najcieplejszy okres podczas tegorocznych wakacji wiec nie narzekam
0
wy grzeliście się w Chorwacji a ja słuchałem Donka i zdradka na pewno więcej zyskałem i wie że żyję na zielonej wyspie:):)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: