Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda UMCS na żywo i w Internecie

Utworzony przez weert, 20 sierpnia 2012 o 11:22 Powrót do artykułu
Właśnie sprawdzałem, brak jakich kolwiek danych , jedna wielka ściema . Gratulacje dla autora !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie działa....
0
Winszuje obszernego artykułu. Niestety do niczego się nie przyda\ł bo strony nie podają zadnych danych. Jeszcze raz dziekuje dowidzenia napewno będe te strony odwiedzał a tymczasem włącze sobie pogodynkę.
0
Super wszystko działa
0
Bez sensu. Jak mam sobie zaplanować jak się np ubrać na spacer jak aktualizacja danych jest z przed 2 godzin. O 11:50 dane są z 9:40. Jakaś lipa....
0
o, widze, że pani na zdjęciu zawsze się lansuje, jak nie przy stacji meteo to z 3 razy starszym perkusistą
0
Nie lubie być malkontentem, ale to jakaś pomyłḱa tagi     ? A gdzie xml do pobierania danych, gdzie jakieś api. Jak dla mnie amatorka w 100%. Mam nadzieje, że to projekt na studia i za to nikt nie zapłacił
0
Pogodynek napisał:
Bez sensu. Jak mam sobie zaplanować jak się np ubrać na spacer jak aktualizacja danych jest z przed 2 godzin. O 11:50 dane są z 9:40. Jakaś lipa....
A wiesz kolego co jest czas UTC? To czas Greenwich. Polski czas uzyskujemy w lecie dodając właśnie 2 godziny.
0
W Parczewie już dawno jest pogoda na żywo
Ostatnio edytowany 20 sierpnia 2012 o 14:47
0
To nie lipa, to XXI wiek na UMCSie. Oni muszą pojechać i zrobić odczyt. Potem wrzucają to do dużego komputera na karty perforowane, który im te wyniki przetwarza i wrzuca do sieci...
0
Bez prognozy pogody o przyzwoitej sprawdzalności na te 3 dni do przodu to jest tylko taka mała ciekawostka. Np. nie wiadomo czy jest w danym miejscu pochmurno, czy słonecznie bo czy jest ciepło i wilgotno to sam sobie mogę sprawdzić wychodząc na balkon:) A jak przed wyjazdem na Roztocze spojrzę na te dane to jak tam przyjadę to pogoda może się odwrócić o 180 stopni. Termometry zaokienne nie są złe jeśli nie są wystawione na słońce, 1 stopień w to czy w tamto nikogo nie zbawi No, jeszcze informacja o kierunku i prędkości wiatru jakoś daje radę.
0
Arnimed napisał:
W Parczewie już dawno jest pogoda na żywo
W Parczewie to jest musztarda a nie pogoda na żywo.
0
sfh napisał:
o, widze, że pani na zdjęciu zawsze się lansuje, jak nie przy stacji meteo to z 3 razy starszym perkusistą
???
0
http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2012082006&row=432&col=277&lang=pl&cname=Lublin
0
***s://***tecteem.com/index.php/2017/07/27/suntrust-login-suntrust-online-banking-suntrust-bank/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: