Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda: W piątek wieczorem burze, w weekend chmury

Utworzony przez Burze, 29 lipca 2011 o 09:33
http://lowcyburz.pl/skypredict/?t=conv zapowiada się ciekawie warto zerknąć na prognozę konwekcyjną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pogoda musi być git bo technik Piotr znowu jedzie nad jezioro!!!
0
wzywać szamana niech odczaruje mu pogode!!! pogoda musi być git!
0
Techniku Piotrze nie zapomnij o gumkach!!!
0
mogę pojechać z Tobą??????
0
Nie martw sie kolego gumki juz sa Grzes mozesz jechac pod warunkiem ze zabierzesz fajne kolezanki:D pogoda MUSI byc GiT Fanclub rusza od sierpnia ) pzd;]
0
Masz dziewczyne techniku Piotrze??
0
no odpisz proszę...
0
TECHNIK PIOTR napisał:
Nie martw sie kolego gumki juz sa Grzes mozesz jechac pod warunkiem ze zabierzesz fajne kolezanki:D pogoda MUSI byc GiT Fanclub rusza od sierpnia ) pzd;]
W związku z tym co piszesz skojarzyła mi się zagadka. Kredka i dwa ołówki pojechały na wakacje. Po paru miesiącach kredka wraca z brzuszkiem. Który ołówek jest ojcem? Słonecznej pogody i fajnych koleżanek życzę,ale o gumkach nie zapomnij -serio. Czekam na rozwiązanie -nagroda gwarantowana...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: