Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogotowie było daleko. Na pomoc pojechali strażacy

Utworzony przez ggs, 7 marca 2013 r. o 12:37 Powrót do artykułu
wystarczy myśleć a rozwiązanie się znajdzie, gratulacje dla pani dyspozytorki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej takich myślących ludzi i będzie lepiej. A wywalić tych bezmózgowców jak w Starachowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi kochani dzielni strażacy chwała im za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo i dla tej Pani za przytomność umysłu i dla Strażaków za szybką reakcję. Pokazaliście, ze nie wszyscy dyspozytorzy i strażacy są niegramotni. Szacun dla Was;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać można choremu pomóc - wystarczy mieć wyobraźnię i dobre chęci, pani dyspozytorka zachowała się super i życzę jej wszystkiego najlepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak by powinno być zawsze. Brawa dla dyspozytorki. Jeśli karetka jest, to należy ją wysłać a nie zalecać podawanie paracetamolu, jak to w zwyczaju mają dyspozytorzy (przypadek z własnego doświadczenia). Inne służby jak straż czy policja też są szkolone w udzielaniu pomocy i po to siedzą na swoich posadach by takiej pomocy udzielac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam .BRAWO strażacy.................... ale takie małe sprostowanie........... krążenie a nie "funkcje życiowe" powróciły po 57 min resuscytacji przez Zespół Ratownictwa Medycznego z SP ZOZ w Bychawie. Z poważaniem B.M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba byc dumnym z ludzi ktorzy sa zawsze gotowi ratowac innych, brawo i tak trzymac!!! Tu nie liczyly sie pieniadze a zycie i jakze kompetentna dyspozytorka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego i tak zdeh ale sie podniecata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zapomnieli o "pracowniczce", która bez przeszkolenia umiała wezwać pogotowie. Przxecież od tego się zaczeło, ze wiedziała dyspozytorka, że pomoc jest konieczna i to w szybkim czasie. Gratulacje dla tej Pani szczególne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Adamek:sam zdechniesz wieśniaku!!!!Nikt cie nie nauczył padalcu że ludzie umieraja?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donia ty suniu napewno zdehniesz jak pies pot plotem hahaha padalec cie wystrugal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek - Donia ci dobrze powiedziała a ja tylko dodam ze bierz do ręki słownik jak coś piszesz bo ortografy aż razi.Trochę szacunku dla ludzkiego życia!Brawo dla Pani dyspozytorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wieśniary, sieczkobrzęki piszą komenty. Pewnie każdy z tych głąbów ma BMW (max. za 8 tys. ciężko zarobionych przy scinaniu sałaty w Holandii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ku*** ja jezdze ałdi a8 v6 cioto a ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te ku*** ja jezdze ałdi a8 v6 cioto a ty
Adamek wyluzuj myślę,że jesteś inteligentnym facetem o specyficznym sposobie wyrażania własnych myśli.I w rzeczywistości to chyba słownik jest Ci zbędny.Czym jeździsz tak naprawdę nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc tak ku*** tylko ze tobie trza wpier***ic jak reszcie holoty z tego komuszego portaliku ,hetnie bym z wami wyszedl 1 na 1 ale tu same cioty .RTS WIDZEW FUCK MATołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc a co do slownika to masz racje po huja mam sie meczyc z ortografio to ku*** niejest szkola,widze ze jeden kumaty.pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Gosc tak ku*** tylko ze tobie trza wpier***ic jak reszcie holoty z tego komuszego portaliku ,hetnie bym z wami wyszedl 1 na 1 ale tu same cioty .RTS WIDZEW FUCK MATołka
O cholera masz rację,że należy mi się wp....ol za głupotę... Spadam stąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe hociaz jeden z kturym mozna POpisac i sie nieobraza jak te ciule z kijem w du***.pozdrawiam ide do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...